تاثیر طراحی و بسته بندی سفارشی بر فروش

اغلب افراد برای خرید یک کالا ، تحت تاثیر بسته بندی آن محصول قرار می‌‌گیرند ، چراکه بسته بندی جذاب کالا باعث میشود شخص خریدار احساسی مثبت کند . هر خریداری ابتدا بسته بندی محصول را میبیند و این یعنی در نگاه اول این بسته بندی کالاست که خریدار را ترغیب میکند که آن کالا را خریداری کند . بنابر این بسته بندی مذکور میبایست برای مشتری جذاب باشد . بسته بندی شکیل و مستحکم باعث میشود مشتری از خرید خود احساس امنیت کند . بنابر این در نظر داشتن بسته بندی سفارشی و خیره کننده میبایست جز اولیت‌ های اصلی تیم طراحی و توسعه محصول شما باشد .

 

جعبه‌ بسته بندی سفارشی کالا

جعبه‌ های بسته‌ بندی سفارشی با استفاده از برچسب‌ های شکیل  و نوشته های روی آن می‌تواند نام رسمی شرکت شما را از دیگران جدا کند و تاثیر فوق العاده ای روی برند سازی و اسم و رسم شرکتتان بگزارد . به کمک مواد اولیه با کیفیت و بسته بندی سفارشی در جعبه کارتنی محصولاتتان می‌توان منحصر بفرد بودن محصولات یک شرکت را نشان داد .

به علاوه سوا ار موارد بالا میتوان با استفاده از برچسب یا استیکر بر روی بسته بندی ، که آدرس یا نشان تجاری و یا نام شرکت‌ بر روی آن زده شده را نشان داد . بطور معمول در بسته بندی مواد غذایی نظیر غذا های آماده ، میبایست ارزش غذایی و ترکیبات آن بصورت چاپی روی بسته بندی وجود داشته و خوانا باشد .ناخوانا بودن نوشته و یا بر چسب ، عدم بکار گیری رنگ بندی مناسب می‌تواند موجب نا خوشایندی در ذهن خریدار شود .

سایر مزایای بسته بندی سفارشی محصول

بسته بندی های سفارش علاوه بر اینکه باعث بهتر دیده شدن کالایتان توسط مشتریان می‌شود ،  باعث جلب اعتماد و ایجاد امنیت در ذهن مشتری و انتخاب شدن محصولتان در بین رقبایتان می‌‌شود . بسته بندی‌ سفارشی محصول باعث میشود بتوانید از طریق برندسازی و بازاریابی محصولاتتان را بفروش برسانید . برای فروش بیشتر نباید فقط کالا بهترین باشد ، بلکه باید بدرستی تبلیغ شود و در ذهن مشتری ماندگاری ایجاد کند .

نوشته‌های تازه

برچسب‌ها