فروش آنلاین کارتن سه لایه در کارتن سازی

قیمت کارتن

فروش کارتن اسباب کشی در کارتن سازی

برای بررسی قیمت ورق کارتن سه لایه در کارتن سازی پارس به عواملی چون تعداد سفارش یا تیراژ بستگی خواهد داشت. قیمت کارتن اسباب کشی که یکی از معمول ترین و محبوبترین مواد در جهان برای به عنوان بسته بندی می باشد با توجه به کیفیت آن نیز معین میشود. برای تولید کاغذ و کارتن و ورق کارتن سه لایه، معمولا از مواد مرغوب استفاده می گردد که در اینصورت قیمت ورق کارتن کمی افزایش پیدا میکند .

قیمت ورق کارتن سه لایه

بررسی و اطلاع از قیمت روز انواع کارتن اسباب کشی

 

محاسبه قیمت کارتن سه لایه

دو عامل تاثیر گذار بر قیمت کارتن سه لایه ذکر شده در بالا از فاکتور های مهم قیمت گذاری می باشد،بعضی مواقع هم از بازیافت کارتن های مقوایی و مقوای که قبلا مورد استفاده قرار گرفته استفاده می گردد  در این موارد قیمت کارتن سه لایه که از مواد و کارتن های بازیافتی بوده است کمی ارزان تر می باشد. البته این ارزانی قیمت ورق کارتن سه لایه علتی بر بی کیفیت بودن کارتن نمی باشد.

 

 حفظ محیط زیست و کاهش قیمت ورق کارتن سه لایه

استفاده مجدد  از کاغذها و کارتن ها زباله و استفاده شده و برگرداندن انها به چرخه تولید علاوه بر اینکه موجب صرفه جویی در منابع و محافظت از محیط زیست شده،به چرخه اقتصادی کشور هم کمک شایانی میکند حتی مشتریان  به علت ارزانی این کارتن ها که از مواد بازیافتی هستند در مقیاس با کارتن های تولید شده از مواد اولیه و خام اولیه رضایت بیشتری دارند به این دلیل  قیمت کارتن سه لایه برای کاربرد مدنظر آنها مناسبتر بوده است .

شماره تماس جهت خرید کارتن اسباب کشی

واتس آپ:کارتن سه لایه

تماس مستقیم مدیرفروش:  قیمت کارتن سه لایه

 

بسته بندی ارزان قیمت با کارتن سه لایه

تجهیزات ، لوازم آشپزخانه و هر وسایلی را که مایل هستید بسته بندی کنید.

مواد سازنده  ارزان قیمت  و دوستدار با محیط زیست ، برای بسته بندی و حمل و نقل ایمن باعث کم شدن قیمت ورق کارتن سه لایه به نسبت دیگر کارتنها  در بازار کارتن می باشد .

خرید روز کارتن اسباب کشی

خرید کارتن اسباب کشی ارزان و با کیفیت

هر لوازمی  از  موارد خوراکی تا شوینده ،ظروف چینی و پوشاک ، کارتن ، سینی ورق مقوایی موجدار را می توان با کارتن سه لایه بسته بندی کنید.

ورق کارتن سه لایه برای بسته بندی در بیشتر کالاها  مناسب می باشد.

 

تولید کارتن سه لایه و محبوبیت آن

کارتن سه لایه ، از سه لایه تشکیل میشود:همان طور  که از نامش  مشخص است دارای  سه لایه است. دو لایه مقوا صاف و یک لایه کاغذ بین آنها که دارای شکل بدون روکش می باشد.

چنین ترکیبی از لایه های موج دار انها را مقاوم و سخت کرده است.

وجود ویژگی ها مثل:مقاومت بالا: مقاومت در برابر انفجار و فشرده سازی را تا بیشتر میکند.

برای بالابردن خصوصیات فیزیکی بسته بندی مقوایی موجدار،از تخته های راه راه و مقوا راه راه هفت لایه استفاده می گردد.

اساس ساخت کارتن در کارتن سازی پارس برای بسته بندی های دوستدار با محیط زیست و بسته بندی های انفرادی برای بسیاری از صنایع می باشد.

 

فروش آنلاین کارتن    خرید ارزان کارتن   کارتن اسباب کشی تهران

 

 

نوشته‌های تازه

برچسب‌ها