نمونه های مختلف از کارتن و جعبه دایکاتی

کارتن و جعبه دایکاتی

در ابتدا به تعریف دایکات می پردازیم که اصلا دایکات به چه معناست و چه کاربردی دارد؟اگر برای شما این موضوع جالب است حتما متن زیر را با دقت مطالعه کنید.

دایکات را اینگونه تعریف میکنیم : فرآیندی از برش پلاستیک، ورقه های فلزی، کاغذ،انواع جعبه کارتن و مقوا به شکل های خاص و با استفاده از ماشین آلات برای تولید انبوه است.

از طریق ماشین های دایکات می توان شکل مورد نظر  را با ابعاد دقیقا مشابه بارها بدون دخالت قیچی، شابلون و یا تیغ موکت بُری ایجاد نمود.

در صنعت بسته بندی دایکات اهمیت زیادی دارد، زیرا طراحی خلاقانه و اصولی دایکات باعث نمایان شدن بهتر محصول می شود که قرار است درون آن بسته جا قرار گیرد.

 

کارتن و جعبه دایکاتی

چند مورد از استفاده کارتن های دایکاتی:

کارتن سوراخ دار

موارد استفاده:میوه،محصولات لبنی ،سردخانه ای

کارتن تلسکوپی

موارد استفاده:بسته بندی موز

کارتن دسته دار

موارد استفاده: قطعه های فلزی و سنگین معمولاً به صورت دسته دار هستند

کارتن یک درب

موارد استفاده: بسته بندی نمایش محصولات متفاوت

کارتن بدون درب

موارد استفاده:بسته بندی لوازم خانگی بزرگ

برای تولید و ساخت کارتن دایکاتی نیازمند به دقت و سرعت در صنعت کارتن سازی می باشد. برای ساخت کارتن های دایکاتی نیاز به قالب است و با توجه به استفاده از قالب بسیار شکیل و با خط برش های صاف اینگونه کارتنها  تولید می شوند.

گروه تولیدی پارس کارتن ، تولید کننده انواع کارتن ، جعبه دایکات ، جعبه لمینتی ، جعبه مقوایی و چاپ فلکسی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب

اجاره کولر در تهران بزرگترین مرکز اجاره،کرایه ظروف تهران،کارتن اسباب کشی ارزان و نو برای اسباب کشی

برای اطلاعات بیشتر در مورد صنعت کارتن سازی دایکات، انواع چاپ و بسته بندی جعبه کارتن و جعبه مقوایی، میتوانید با کارشناسان ما در کارتن سازی ارتباط بر قرار کنید و همچنین میتوانید سوالات خود را در خصوص انواع بسته بندی در کارتن سازی مطرح بفرمایید.

کاربرد کارتن اسباب کشی  در جابجایی

کارتن های اسباب کشی در جابجایی بسیار مهم و پر استفاده میباشند، این کارتن ها چند لایه بوده و ما بین لایه های آن ها فضای خالی قرار میگیرد و با توجه به این خاصیت  از ضربه خوردن وسایل و آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری به عمل می آید.این کارتن ها در  نظر اکثر مصرف کنندگان مقرون به صرفه و کاربردی می باشند. از کاربردهای این کارتن ها می توان به :بسته بندی کیف و کفش،بسته بندی البسه،بسته بندی مواد غذایی،بسته بندی لوازم شکستنی و…..نام برد.

 دفتر : ۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰

 همراه : ۰۹۱۰۸۴۱۷۰۷۰

 فکس : ۰۲۶۳۷۳۱۱۰۸۰

نوشته‌های تازه

برچسب‌ها