۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

ارسال کارتن نمونه رایگان

ارسال کارتن نمونه رایگان

 

کارتن ضخیم
شاید برای اکثری از ما اتفاق افتاده که هنگام اثاثیه کشی یا این که حمل و نقل وسایل اساسی از کالا کارتن و مقوایی که در آن وسیله را قرار داده ایم، شاکی باشیم. کارتن ضخیم درین مواقع میتواند بخش اعظمی از نگرانی های ما‌را به دست فراموشی ببرد. در حالتی‌که مثل اشخاص متعددی نگران وسایل اصلی خویش در حمل و نقل میباشید و در راز خویش خرید کارتن ضخیم مثل کارتن ۵ لایه ضخیم را در ذهن داریم، در‌این مطلب با ما همراه باشید تا شمارا با این نوع کارتن های ضخیم  بیشتر آشنا کنیم.

چرا کارتن ضخیم را برای اثاثیه کشی گزینش کنیم؟
وب سایت کارتن سازی پارس به شما پیشنهاد می نماید تا در هنگام اثاثیه کشی و حمل و نقل از مقواهای نازک و ناایمن به کارگیری نکنید. شاید با طرح این مورد سوالی  بر فروش تولیدات ما به ذهنیت شما خطور نماید البته ما درصددیم در آغاز شما‌را در‌این مقاله نسبت به خرید مطلع کنیم و شما شایسته ترین گزینش را داشته باشید حتی در حالتی که خرید کارتن ضخیم خویش را از این وبسایت اجرا ندهید.

بررسی به کار گیری از کارتن ضخیم
مهم ترین برهان به کار گیری نکردن از مقواهای بی کیفیت یا این که بهتر بگوییم به کارگیری از کارتنهای ضخیم، در امان ماندن وسایل در انتقال میباشد. با به کارگیری از کارتن های ضخیم مانند کارتن ۵ لایه ضخیم نگران شکستن لوازم یا این که طرز حمل و نقل آن نباشید. ذهنی سهل وآسان مطرح ترین ارمغانی میباشد که شما میتوانید در گزینش این نوع کارتن داشته باشید.

 

کارتن ضخیم

بررسی کارتن بسته بندی

کارتون محکم
خصوصیت های کارتن ضخیم
به کار گیری و خرید کارتن ضخیم از کمپانی یا این که شخص خاصی نمی تواند امنیت وسایل متبوع شمارا تامین کندمی بایست در هنگام تعیین مدهای گوناگون کارتن ضخیم غایت توجه را به کار آورید.

یک کارتن ضخیم می بایست دارنده ویژگیهای ذیل باشد:

دوام
با دوام بودن کارتن ضخیم در محافظت لوازم بسیار دارای اهمیت میباشد. هر چقدر کارتن های لوازم دوام بیشتری داشته باشد، امنیت برای تندرست ماندن وسایل بهتر برقرار میگردد.

 

مقرون به صرفه
هزینه کارتن ضخیم از سایر عواملی میباشد که قادر است برای هر شخص مخاطب ای اصلی باشد. خرید کارتن ضخیم قادر است علاوه بر تامین امنیت وسایل و تولید ها هزینه اندکی را با خویش به همراه داشته باشد. هزینه مقرون به صرفه و امنیت بالا، دقیقا دو خصوصیت میباشد که اکثری از ما در‌پی آن هستیم.سازگار با فضا زیست
برای انسانهایی مثل اینجانب که شیفته فضا زیست اند، سازش هر محصولی با طبیعت میتواند یکی‌از مورد های تعیین باشد. کارتن ضخیم … مثلا محصولاتی میباشد که با دور و بر زیست سازگار بوده و کمترین زخم را به فضا دور و اطراف می‌زند

خرید کارتن ضخیم

خصوصیت های کارتن ضخیم را در مقاله بالا ذکر کردیم. در حالتی‌که خصوصیت های این کالا را نیکو اید و مایلید از آن در فضاهای متفاوت آیتم به کار گیری قرار دهید، به طبع در ذهن خویش خرید کارتن ضخیم را می پرورانید. خرید کارتن ضخیم به واقع سهل و آسان میباشد ولی می بایست آن را برای عملکرد بیشتر و داشتن خصوصیاتی زیرا وکیوم و بهداشتی بودن، تحمل وزن تولیدها، دوری از خسارات احتمالی، حفظ از وسایل و سادگی در حمل و نقل از شرکت های دارای اعتبار ارائه کننده کارتن ضخیم خریداری کرد.

 

کمپانی کارتن سازی پارس جز معتبرترین کمپانی هایی میباشد که کارتن های خویش را با شایسته ترین کیفیت و با دستگاه های استاندارد عالم ایجاد می نماید. رعایت استانداردها در این موسسه سبب ساز گردیده تا خریداران کارتن های ضخیم در مملکت روز آپ تو دیت ارتقا یابد. خرید کارتن ضخیم از ما قادر است موقعیت بسیار ایده آلی را برای شما مهیا سازد. یکی‌از این موقعیت قابلیت تصویب محتویات درون کارتن بر روی کارتن میباشد. داشتن هشدارهای متعدد با وزن اندک و ایمنی بالا هر درخواست کننده را ایجاب به خرید کارتن ضخیم می نماید.