۰۲۶۳۴۲۷۳۳۰۳
کاتالوگ شرکت

انواع جعبه مقوایی

انواع جعبه مقوایی

انواع جعبه مقوایی جعبه های آماده قفسه (که به عنوان بسته بندی آماده خرده فروشی شناخته می شود) برای حمل و نقل ایمن کالا از تولید به طبقه فروشگاه استفاده می شود. محصولات همچنان می توانند در قفسه ها نمایش داده شوند در حالی که در برخی از بسته بندی ها نیز باقی می مانند. بنابراین نیازی به ابزارهای دیگر مانند چاقوی سوراخ دار برای بریدن نوار بسته بندی و جعبه ها نیست.

انواع جعبه مقوایی

انواع جعبه مقوایی

جعبه های آماده

حمل و نقل کالاهای خود در جعبه های آماده قفسه نیز باعث افزایش آگاهی از برند شما می شود. گنجاندن گرافیک در بیرون بسته بندی شما فوراً بسته بندی ساده را جالب تر می کند. این به مردم اطلاع می دهد که چه چیزی در داخل بسته بندی است و در عین حال محصول را بازاریابی می کند.

محصولات بسته بندی آماده قفسه به هیچ عنصر بسته بندی محافظ دیگری مانند کاغذ خرد شده و بسته بندی حباب نیاز ندارند. بنابراین، با کاهش ضایعات، به تصویر برند خود کمک می کند. دلیل این امر این است که محصولات بسیار فشرده هستند که به این معنی است که در طول حمل و نقل جابجایی کمی وجود دارد یا اصلاً حرکت نمی کند.

همانطور که در بالا ذکر شد به دلیل فشرده بودن جعبه های آماده قفسه می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید. در مقایسه با بسته بندی هایی که دارای عناصر بسته بندی محافظ هستند، مقدار بسته بندی مورد نیاز شما بسیار کمتر خواهد بود.

جعبه های ذخیره سازی بایگانی

با بسیاری از انواع بسته بندی جعبه های مقوایی، جعبه های ذخیره سازی آرشیو نوع دیگری است. این نوع جعبه شبیه جعبه های معمولی است، اما درب آن کمی متفاوت است. به طور معمول تولید کنندگان جعبه های آرشیو جعبه ها را به یکی از دو روش طراحی می کنند. درب را می توان به جعبه وصل کرد و می توانید آن را به سمت بالا برگردانید تا باز شود یا کل درب را می توان به طور کامل جدا کرد.

با استفاده های متعدد، از جعبه های ذخیره سازی آرشیو می توان برای مصارف اداری، نگهداری اسناد و اقلام شخصی استفاده کرد. استفاده از مواد با کیفیت بالا مانند مقوای موجدار تک جداره برای ساخت جعبه ها باعث می شود که جعبه های ذخیره سازی آرشیو برای مدت طولانی دوام بیاورند و از محتویات داخل نیز محافظت کنند. جعبه ها همچنین می توانند روی هم چیده شوند و به آزادسازی فضای اداری کمک کنند.

جعبه های ذخیره سازی آرشیو برای نگهداری نسخه های کاغذی اسناد رسمی مهم بسیار مفید هستند. اسناد اصلی را می توان ایمن نگه داشت و در عین حال از آب و گرد و غبار نیز محافظت کرد. بنابراین، به شما امکان می دهد در صورت نیاز اسناد را پیدا کنید.

این نوع جعبه مقوایی مقرون به صرفه است، هزینه خرید جعبه های ذخیره سازی آرشیو نسبتا کم و پس از مونتاژ فوق العاده قوی است.

بسته بندی مقوایی برای نوشیدنی

بسته‌بندی مقوایی برای نوشیدنی‌ها مربوط به بسته‌بندی‌هایی است که نوشیدنی‌ها در آن وارد می‌شوند. استفاده از بسته بندی مقوایی امکان انتقال ایمن و ایمن نوشیدنی ها را فراهم می کند.

بسته بندی مقوایی برای نوشیدنی ها از مقوای راه راه ساخته شده است. مقوا راه راه برای جذب هرگونه ضربه در حین حمل و نقل استفاده می شود. این کار از شکستن نوشیدنی ها جلوگیری می کند. همچنین از عبور هر چیزی از بسته بندی مانند باران و خراب شدن نوشیدنی ها جلوگیری می کند.

بسته بندی مقوایی

بسته بندی مقوایی

 

بسته های پستی

همانطور که از نام آن پیداست از بسته های پستی مقوایی برای ارسال اقلام از طریق پست درب منزل استفاده می شود. این یک راه حل سبک، ایمن و بادوام برای اقلامی است که باید حمل و نقل شوند. ممکن است این یک فاصله کوتاه یا طولانی باشد. شما می توانید مطمئن باشید که محصول داخل آن ایمن و محافظت شده است. باز شدن تصادفی بسته های پستی در حین حمل و نقل بسیار دشوار است.

بسته‌های پستی می‌توانند دارای ویژگی‌هایی مانند درب‌های لولایی، نوارهای خود آب‌بند و زبانه‌های قفل شونده باشند که فرآیند بسته‌بندی را آسان‌تر می‌کند. این به کاهش زمان بسته بندی و ارسال محصول کمک می کند.

بسته های پستی با استفاده از یک تکه مقوای دوبعدی که شکلی نامنظم دارد ایجاد می شوند. هنگامی که در امتداد چین تا می شود، یک بسته پستی سه بعدی ایجاد می شود. شکل بسته‌های پستی می‌تواند از یک جعبه نامه‌ای شکل تا طرح‌های کمی بزرگ‌تر متفاوت باشد. صندوق پستی شکل Letterbox به شما امکان می دهد بسته شما از طریق صندوق پستی تحویل داده شود و اطمینان حاصل شود که مشتریان شما محصول شما را هر بار دریافت می کنند.

جعبه های طیور

با بسیاری از انواع جعبه های مقوایی، جعبه های طیور یکی دیگر از این موارد است. جعبه های مرغ که از مقوا ساخته شده اند را می توان برای حمل و نقل محصولات مرغ تازه، منجمد یا بسته بندی شده در خلاء استفاده کرد. نمونه هایی از طیور شامل مرغ، بوقلمون و غاز اما به هیچ وجه مستثنی نیستند. جعبه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مستحکم باشند و در عین حال اطمینان حاصل شود که طیور می‌توانند به طور بهداشتی حمل شوند. به ویژه رطوبت از جعبه دور نگه داشته می شود که به مرغداری کمک می کند تا خراب شود و در بهترین شرایط به دست مشتریان برسد.

با ادامه دور شدن از پلاستیک های یک بار مصرف، جعبه های مرغ مقوایی ما یک جایگزین عالی و سازگار با محیط زیست هستند. خود جعبه ها از کالاهای بازیافتی ساخته شده اند و ۱۰۰% قابل بازیافت هستند.

در اینجا در Diamond Box، ما با شما برای طراحی جعبه های مرغ سفارشی همکاری خواهیم کرد. شکل جعبه ها و طرح را می توان به گونه ای سفارشی کرد که مطابق با نیازهای محصول و کسب و کار شما باشد.

به دنبال یک راه حل سفارشی بسته بندی مقوا راه راه هستید؟ امروز با تیم متخصص ما صحبت کنید