۰۲۶۳۴۲۷۳۳۰۳
کاتالوگ شرکت

بسته بندی جعبه مقوایی

بسته بندی جعبه مقوایی

بسته بندی جعبه مقوایی که از کاغذ بازیافتی ساخته شده‌اند، راهی مؤثر برای حمل و نقل ایمن کالا هستند. که عمدتاً توسط مشاغل و مصرف کنندگان استفاده می شود، انواع جعبه های مقوایی زیادی وجود دارد که در شکل ها و سبک ها برای هر نیازی متفاوت هستند.

بسته بندی جعبه مقوایی

بسته بندی جعبه مقوایی

بسته بندی جعبه مقوایی چیست؟

بسته بندی جعبه مقوایی به عنوان یکی از پرکاربردترین انواع بسته بندی، به راحتی قابل شناسایی است. جعبه مقوایی قهوه ای از مقوا راه راه ساخته شده است. مقوا راه راه از ۱۰۰٪ مواد بازیافتی ساخته شده است. در بیشتر موارد می توان از این نوع بسته بندی برای مقاصد دیگر استفاده مجدد کرد. پس از پایان عمر خود، می توان آن را بازیافت کرد.

نمرات هیئت مدیره متفاوتی وجود دارد، اما آنها چه هستند و مهمتر از همه اینها چگونه روی شما تأثیر می گذارد؟ درجه بندی تخته بر اساس کیفیت، نوع و وزن ماده ای است که برای ساخت مقوا استفاده می شود. اقلام سنگین تر نیاز به درجه بالایی از مقوای راه راه دارند. درجه بالا به این معنی است که جعبه مقوایی قوی تر و بادوام تر است.

در ابتدا، هنگامی که به بسته بندی جعبه مقوایی فکر می کنید، بلافاصله به مکعب معمولی یا جعبه قهوه ای مکعبی شکل فکر می کنید. امروزه طراحی جعبه را می توان سفارشی کرد. رنگ و شکل را می توان تطبیق داد. در کنار این، شکل جعبه را می توان متناسب با نیاز محصول شما سفارشی کرد. سطح محافظت از محصول شما نیز می تواند بر اساس نیاز محصول سفارشی شود. دستورالعمل های جابجایی تخصصی را می توان به وضوح روی بسته بندی نشان داد. به گردانندگان اجازه می دهد چگونه بسته را جابجا کنند.

با تیم ما با شماره ۰۹۱۰۸۴۶۸۰۸۰ صحبت کنید

انواع بسته بندی جعبه مقوایی؟

انواع مقوا چیست، در زیر به ۳ نوع بسته بندی جعبه مقوایی خواهیم پرداخت.

جعبه های تک دیواری

همانطور که در بالا به طور خلاصه اشاره کردیم جعبه های تک جداره از مقوای راه راه ساخته می شوند. از سه لایه، دو تکه مقوا مسطح و یک لایه میانی فلوت تشکیل شده است. با اندازه‌ها و شکل‌های بسیار موجود، جای تعجب نیست که جعبه‌های تک جداره رایج‌ترین بسته‌بندی مقوایی هستند.

با توجه به اینکه یکی از کاربردهای متعدد جعبه های تک دیواری، تحویل و حمل و نقل پستی است، جعبه های تک دیواری می توانند به کسب و کارها در صرفه جویی در هزینه کمک کنند. در مقایسه با جعبه های دو جداره و سه جداره، جعبه های تک جداره مقرون به صرفه ترین در بین سه جداره هستند. بسته بندی از محصول(های) داخل محافظت می کند، زیرا هر گونه ضربه ای را که بسته بندی در هنگام حمل و نقل با آن تماس پیدا می کند را جذب می کند.

جعبه های تک جداره قابلیت نگهداری تا ۱۰ کیلوگرم اقلام را دارند. هر چیزی بیش از ۱۰ کیلوگرم در معرض خطر فروپاشی ساختار جعبه است. جعبه های تک جداره کاربردهای زیادی دارند که برخی از آنها عبارتند از، تحویل پستی، جعبه جابجایی، جعبه کفش و جعبه هدیه.

جعبه های دوجداره

جعبه های دوجداره راهی محکم و مطمئن برای حمل و نقل و نگهداری کالا هستند. در مقایسه با جعبه های مقوایی تک جداره، جعبه های دو جداره از ۲ لایه مقوای موجدار تک جداره استفاده می کنند. در مجموع سه تکه مقوای صاف و دو لایه مقوای فلوت دار در بین آنها وجود دارد. با افزودن لایه‌های اضافی، جعبه‌های دوجداره سطح بالاتری از محافظت را ارائه می‌دهند و برای حمل و نقل و نگهداری کالا مناسب هستند.

برای جعبه های دوجداره اهداف زیادی وجود دارد. استحکام این نوع بسته بندی جعبه مقوایی به این معنی است که می توان جعبه ها را بدون ریزش یا از دست دادن یکپارچگی به صورت ایمن روی هم قرار داد. برای کارکنان انبار که جعبه هایی را که روی هم چیده شده اند، بسیار ایمن تر می کند. از دکور خانه گرفته تا تجهیزات سنگین و سنگین (به عنوان مثال تجهیزات باشگاه)، جعبه های دو جداره برای حمل کالاهایی با وزن تا ۳۰ کیلوگرم ایده آل هستند.

استحکام و دوام مواد آن را برای مشاغلی که نیاز به حمل کالا از محل تجاری به مشتری نهایی دارند ایده آل می کند. اگر در حین حمل و نقل با بسته بندی بد برخورد شود، جعبه باید استحکام خود را بهتر از جعبه های تک جداره حفظ کند. ظاهر بسته بندی زمانی که مشتری آن را دریافت می کند بر تجربه مشتری تأثیر می گذارد. اگر بسته بندی خوب به نظر برسد، این امر به خوبی بر شهرت تجاری و برند منعکس خواهد شد. اما اگر بسته بد به نظر برسد (مثلاً به طور تصادفی در گوشه ای پاره شده است)، این امر بر تجربه مشتری هنگام دریافت محصول تأثیر منفی می گذارد.

جعبه های دیواری سه گانه

مانند جعبه های تک جداره و دو جداره، جعبه های سه جداره از مقوای راه راه ساخته می شوند. با سه لایه مقوای فلوت شده بین چهار تکه مقوای مسطح، جعبه های سه جداره بادوام ترین شکل بسته بندی مقوای راه راه موجود است.

جعبه های تک جداره و دو جداره

جعبه های تک جداره و دو جداره

این نوع بسته بندی مقوایی برای وزن های ۵۰ کیلوگرم یا بیشتر ایده آل است. استحکام آن حدود ۱۰ برابر بیشتر از جعبه های دوجداره است. جای تعجب نیست که جعبه های سه جداره گاهی به عنوان گزینه ای جایگزین برای جعبه های چوبی استفاده می شوند. نه تنها بازیافت آن آسان تر است، بلکه جایگزین بسیار سبک تری نیز می باشد. به شما امکان می دهد در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی کنید.

این نوع بسته بندی راه راه که عمدتاً برای صادرات استفاده می شود، برای حمل اقلامی با وزن ۵۰ کیلوگرم یا بیشتر ایده آل است. اقلامی مانند ماشین آلات، قطعات فلزی (میله های فولادی) و دیگهای بخار به شدت محافظت می شوند. از هر گونه ضربه ای که همراه با حمل و نقل کالا باشد محافظت می کند. در کنار این، جعبه های سه جداره را می توان در حین حمل و نقل و در حین ذخیره سازی روی هم قرار داد. امکان صرفه جویی در فضا در ون های حمل و نقل و انبارها. بنابراین، کسب و کار شما باعث صرفه جویی در پول می شود.

سبک های جعبه مقوایی FEFCO: جعبه های مقوایی به چه سبک هایی وارد می شوند؟

FEFCO که در ابتدا در دهه ۱۹۶۰ توسعه یافت، یک سیستم اروپایی است که صنعت راه راه در سراسر بریتانیا و اروپا از آن پیروی می کند.

انواع جعبه های مقوایی به جعبه های تلسکوپ، جعبه های شکاف دار و جعبه ها و سینی های نوع تا شده طبقه بندی می شوند. در هر یک از این دسته ها کدهای ۴ رقمی منحصر به فردی وجود دارد که برای توصیف هر نوع جعبه موجود استفاده می شود.

یکی از مزایای اصلی سیستم مقوای FEFCO این است که کد عددی را می توان در کشورهای مختلف بدون توجه به زبانی که به آن صحبت می کنند درک کرد. بنابراین به بهبود فرآیند خرید کمک می کند. در کنار این، همه انواع جعبه مقوایی FEFCO برای استفاده از ورق های مقوایی راه راه طراحی شده اند که به کاهش ضایعات تولیدکنندگان جعبه مقوایی و هزینه کلی برای شما کمک می کند.

 

آماده برداشتن گام بعدی هستید؟ دریابید که چگونه جعبه الماس می تواند به حداکثر رساندن تأثیر بسته بندی جعبه مقوایی سفارشی شما