۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

جعبه های مقوایی را از کجا بخریم

جعبه های مقوایی ثابت کرده اند که یکی از ساده ترین و موثرترین راه ها برای محافظت و ارسال بسته های مهم برای بیش از دو قرن است.

اگرچه تغییر زیادی در نحوه استفاده از جعبه های مقوایی ایجاد نشده است، اما نوآوری های اخیر باعث احیای جعبه قهوه ای محقر شده است. آیا نمی دانید جعبه های مقوایی را از کجا بخرید؟ شاید بخواهید بدانید که آیا آنها هنوز هم بهترین شکل بسته بندی هستند؟ برای فهمیدن بیشتر همچنان بخوانید.

چرا از جعبه های مقوایی استفاده کنیم؟

مقوای راه راه ماده ای محکم و سبک است. این شامل سه لایه کاغذ کرافت قهوه ای است که برخلاف کاغذ یا کارت در برابر پاره شدن یا شکستن مقاومت می کند. روش ساخت مقوا به این روش سالهاست که وجود داشته است. چند پیشرفت در این مسیر انجام شده است، اما روند کلی در اصل نسبتاً بدون تغییر است.

مقوا همچنین سازگار با محیط زیست است زیرا تمام موادی که جعبه مقوایی متوسط ​​شما را تشکیل می دهند از درختان می آیند – که اغلب توسط تولید کنندگان در مقیاس بزرگ دوباره کاشته می شوند. این زیست تخریب پذیر، قابل بازیافت و پایدار است و به کسب و کارها و مصرف کنندگان در هنگام بسته بندی محصولات خود آرامش خاطر نهایی را می دهد.

شرکت‌های چندملیتی بسته‌بندی مقوایی را به بازار اصلی بازگردانده‌اند، زیرا پلاستیک‌های یکبار مصرف مبتنی بر روغن از رده خارج می‌شوند . کسب‌وکارها در سراسر جهان با درک مزایای بی‌شمار استفاده از مواد سازگار با محیط‌زیست، از پایگاه مصرف‌کنندگان در حال رشد و آگاه به محیط‌زیست بهره می‌برند.

جعبه های مقوایی

جعبه های مقوایی

چه به جعبه های حمل و نقل قوی و محکم نیاز داشته باشید یا به بسته بندی مواد غذایی سازگار با محیط زیست ، بسته بندی لوازم بسته بندی طیف وسیعی از جعبه های مقوایی و گزینه های بسته بندی سازگار با محیط زیست را برای هر نیاز شما ارائه می دهد. آیا محصولات را به صورت بین المللی ارسال می کنید یا برای غرفه غذای خیابانی خود به بسته بندی ایمن برای محیط زیست نیاز دارید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

جعبه مقوایی قهوه ای معمولی ذوق چندانی ندارد، اما وظیفه خود را با تواضع انجام می دهد. اگر علاقه مند هستید که تحویل خود را با سبک انجام دهید، کارتن سازی پارس خدمات طراحی و چاپ سفارشی را در داخل ارائه می دهد تا بتوانید تحویل خود را متمایز کنید. با گزینه های طراحی بسیار زیادی که ارائه می شود، می توانید تحویل خود را به گونه ای انجام دهید که مردم به خاطر بسپارند.

خرید انواع جعبه مقوایی

نوآوری‌های بیشتر بسته‌بندی ، مهر و موم کردن و باز کردن محموله‌های گرانبها را آسان‌تر – و سازگارتر با محیط‌زیست – کرده است و طرز فکر ما را در مورد بسته‌بندی به کلی تغییر می‌دهد. جعبه های دو جداره محافظت بیشتری از کالاهای ظریف ارائه می دهند و تضمین می کنند که محموله های مهم شما یک تکه به مقصد می رسند. دیوارهای بسیار ضخیم در برابر تنبیه ایستادگی می کنند، بنابراین به سختی تحت فشار قرار خواهید گرفت تا به آنچه در داخل است آسیب بزنید.

ثابت شده است که ارسال کننده های بسته بندی کتاب برای اقلام کوچکتر محبوب هستند. ویژگی چند عمقی به این معنی است که شما انعطاف پذیری برای بسته بندی طیف وسیعی از محصولات با اندازه های مختلف را دارید، که آنها را برای ارسال تعداد زیادی محصولات مختلف با یک پست کننده ایده آل می کند. بعلاوه، بسته شدن پوسته و مهر و موم و بسته شدن نوار باز کردن، بسته بندی و باز کردن بسته بندی را ساده تر از همیشه می کند.

نتیجه گیری: بهترین مکان برای خرید جعبه های مقوایی؟

اگرچه بسیاری تلاش کرده اند، اما هیچ چیز به ویژگی های مقوا نزدیک نیست. با مزایای بسیار زیاد استفاده از آن، جعبه مقوایی ساده و در عین حال درخشان به نظر می‌رسد که بسیار اینجاست. همانطور که شرکت ها و مصرف کنندگان بیشتر در مورد جنبه های زیست محیطی منفی پلاستیک های یکبار مصرف و سایر مواد بسته بندی ناپایدار می آموزند، مردم به جایگزین بسیار سازگار با محیط زیست خود – مقوا – تکیه می کنند.

آیا می خواهید بسته ها را به روش سازگار با محیط زیست ارسال کنید؟ کارتن سازی پارس در گزینه های بسته بندی سازگار با محیط زیست متخصص است که به محافظت از سیاره کمک می کند.

جعبه‌های مقوایی و سایر بسته‌بندی‌های سازگار با محیط زیست ما را بررسی کنید و همین امروز با محموله‌های خود حفظ محیط زیست را آغاز کنید.