۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

طراحی اختصاصی کارتن بسته بندی مشتریان با پرینت مخصوص شما

طراحی اختصاصی کارتن بسته بندی مشتریان با پرینت مخصوص شما

برای توسعه‌ کار  و کسب‌ و کار همیشه باید در جستجوی ایده های جدید باشیم، و این زمانی اتفاق می افتد که  مردم شما را  قبول کنند و در ذهن آنها باقی بمانید برای آشنایی بیشتر در مورد برند سازی و افزایش فروش خود همراه ما باشید.

تولیدات کارتن سازی پارس  مناسب جهت انواع بسته بندی
با توجه به طیف وسیع جعبه‌های موجود در بازار انتخاب جعبه‌ای که مناسب کار شما باشد و نیازهایتان را در زمینه بسته بندی محصولات برآورده سازد، دشوارتر از آن چیزی ست که به نظر می‌رسد. در ادامه نگاهی اجمالی خواهیم داشت به انواع بسته بندی که کارتن سازی پارس ارائه می‌دهد. ضمنا جهت استعلام قیمت کارتن می‌توانید از این قسمت اقدام نمایید.

جعبه‌ مقوایی تک جداره:
سپیدارکارتن مجموعه‌ای از جعبه‌های مقوایی تک جداره در سایزهای استاندارد تولید می‌‎کند. این جعبه‌ها از مقوای تک لایه و موج‌دار ساخته شده‌اند. ساختار این نوع مقوا شامل دو ورقه مقوایی صاف می‌شود که از بالا و پایین یک ورقه مقوایی موج‌دار را در بر گرفته‌اند. جعبه های مقوایی موج دار و تک جداره ساخت این شرکت قابل سفارش در رنگ‌های مختلف می‌باشند. این جعبه‌ها در برابر ضربات وارد شده به سطح فوقانی و زیرین خود مقاومند.

قیمت ساخت جعبه مقوایی

مواردی که برای بسته بندی محصول شما باید رعایت شود

 پرینت اختصاصی برای کارتن بسته بندی محصولات شما

با  پیشرفت‌های چاپ ،این امکان بوجود آمده که سفارشات بابسته بندی ها یی را با طرحی کاملاً اختصاصی چاپ نمود، این کار برای شرکت‌های تازه تأسیس بسیار مناسب می باشد، در برابر برندهای بزرگ و پرآوازه خودی نشان می دهند.

طراحی فضای داخل کارتن بسته بندی

شما میتوانید با طرحی نو و خلاقیت ظاهر کارتن و محتوای درونی آن را با قیمتی مناسب طراحی و تولید کنید .

مراحل طراحی کارتن بسته بندی 

در اولین مرحله، بسته بندی اولیه است، که اولین مرحله برای توزیع بوده که  لایه اول برای پوشش محصول محسوب می شود و نزدیک ترین لایه با محصول است،که محصولرا پوشش می دهد. مرحله بعد بسته بندی ثانویه است، که روی بسته بندی اول شکل میگیردو در حقیقت  بسته اول را پوشش می دهد، و بیرون از آن بوده است. و در آخر  بسته بندی سوم و یا نهایی شکل میگیرد. این بسته بندی برای توزیع کلی مثلاً برای حمل در کشتی و غیره کاربرد داشته است. این سه نوع کلی بسته بندی ها به عنوان راهنمای محصول در نظر گرفته می شوند و جزء اصول بسته بندی مناسب می باشند.

مراحل اساسی در بسته بندی محصولات

 

برچسب نام تجاری محصول :  باید برای بهتر خوانده شدن در وسط و بالا  باشد

برخی توضیحات مهم در رابطه با محصول بر روی جعبه حتما ذکر شود ، که  به ویژگی های خود محصول بستگی داشته، برای مثال ارزش غذایی در پشت بسته بندی مواد غذایی ذکر می شود.

راهنمای استفاده از محصول ، تاریخ تولید و انقضای محصول و نحوه باز و بسته شدن جعبه نیز قابل ذکر در پشت بسته بندی

در نهایت اطلاعاتی برای نحوه انتقال و نگهداری محصول