۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

قیمت کارتن بسته بندی و کارتن حمل بار

قیمت کارتن بسته بندی و کارتن حمل بار

یکی از مکان هایی که از کارتن ها بیشتر استفاده شده است در اداره پست و در بسته های پستی در حال حاضر می باشد، زیرا این بسته ها شکل خاصی نداشته و به صورت خیلی کم دارای چاپ است و به این خاطر در  نقش آن جهت رساندن محصول به مقصد بوده و بعد از آن قابل استفاده نیست و  بازیافت میشوند و در مواردی که از کارتن  ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در اسباب کشی های خانگی است چون کارتن اسباب کشی در این نیاز به شکل و یا چاپ خاصی ندارد و پس از پایان کار ، ممکن است دور ریخته شوند  و مثل کارتن های پستی سریعتر به چرخه بازیافت روند .

 

لیست قیمت کارتن بسته بندی

قیمت کارتن بسته بندی

خرید کارتن مقوایی

 

کارتن مقوایی برای اسباب کشی چند گونه است ؟

دو  طرح مناسب  اسباب کشی وجود دارد

یک طرح برای ظروف و کتاب

و طرح  بدیگر برای سرویس قابلمه و وسایل برقی و بزرگ

قیمت کارتن بسته بندی و کارتن حمل بار

کارتن آماده کوچک

انواع کارتن های آماده که صنایع چاپ ، بسته بندی و جعبه سازی کارتن سازی پارس در تعداد زیاد  تولید میکند  تا در اختیار تولید کنندگان قرار گیرد. در بسته های پنجاه تایی و صد تایی آماده عرضه هستند. از جمله این جعبه میتوان به جعبه پیتزا جعبه پذیرایی  و…..نام برد.

صاحبان کسب و کارها معمولا برای تهیه این نوع جعبه ها کمی مشکل داشته ، چرا که تولید کارتن آماده یک الگوی استاندارد استاندارد ثابت و همیشگی نداشته است و جعبه در سایز مورد نیاز مشتری و بصورت سفارشی ساخته می شود. جعبه های آماده کارتن سازی پارس خدمتی دیگر در تامین نیاز بسته بندی   در سایز های گوناگون می باشد.

تولید این جعبه ها دو مدل می باشد : ساده و چاپ دار.

قیمت کارتن بسته بندی و کارتن حمل بار

جعبه کارتن آماده    سایز کارتن آماده