۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

مزایای چاپ کارتن اختصاصی

مزایای چاپ کارتن اختصاصی

مزایای چاپ کارتن اختصاصی برای فروشگاه‌ها و شرکت‌ها

مزایای چاپ کارتن اختصاصی

مزایای چاپ کارتن اختصاصی

مقرون به صرفه

بسته‌بندی‌های مقوایی به غیر قابل انکاری مقرون به صرفه هستند.  از ارزان‌ترین شکل‌های بسته‌بندی است که می‌توانید برای کسب‌وکار خود تهیه کنید، به خصوص اگر سفارشات انبوه را انجام می‌دهید. با این حال، همانند هر محصول بسته‌بندی، شما نباید فقط به سراغ ارزان‌ترین گزینه بروید. دائم به دنبال بسته‌بندی مقوایی باکیفیت باشید، حتی اگر خرج آن کمی اغلب باشد – در پایان نمی‌خواهید مشتریان شما کالاهای آسیب‌دیده یا بسته‌بندی نامرغوب را اخذ کنند!

بادوام

کارتن‌های مقوایی برای محافظت از هر چیزی که در تو آن گذاشته می‌شود طراحی شده است و این کار را به نکوداشتن انجام می‌دهد. کارتن‌های مقوایی از دو لایه مقوا تشکیل شده است که یک لایه فلوتینگ بین آنها پیمان گرفته است.لایه فلوتینگ مثل یک لایه نگهبان فنری عمل کرده و با مهار  ضربه، از آفت رویت اقلام درون بسته‌بندی جلوگیری می‌کند.

آیا بسته بندی های مقوایی دوستدار پیرامون زیست هستند؟

یکی از بزرگترین مزایای بسته بندی مقوایی این است که سازگاری این محصولات با پیرامون زیست است. جعبه‌های مقوایی اغلب می‌توانند بیش از یک بار مورد کاربرد دوباره پیمان گیرند. این فقط یک امتیاز برای محیط زیست نیست، بلکه به تامین‌کنندگان مقوا کمک می‌کند لغایت از راه بازیافت هزینه‌ها را تفریق دهند.

استفاده از محصولات بازیافت شده به کسب‌وکارها کمک می‌کند لغایت برای تولید کارتن های بسته بندی مورد بیچارگی خود از مقوای ارزان‌تری استفاده کنند که این مایه کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

انتخاب بسته‌بندی مقوایی به جای سایر مواد مانند پلاستیک، به کسب‌وکارها کمک می‌کند لغایت پرتو تخریبی محیط زیست خویش را تفریق دهند و در نهایت، برندی پایدارتر و سازگار با پیرامون زیست بسازند که مشتریان آگاه از محیط‌زیست بتوانند به مشارکت با آن افتخار کنند.

چگونه می طاقت استوار بسته بندی مقوایی را بیشتر کرد

با تمام این اوصاف مقوا از جنس کاغذ است و امکان خراشیدگی، پارگی و فرورفتگی در آنها زیاد است. اگر نمونه ها با ارزش یا شکننده‌ای برای ارسال دارید، شدنی است از خویش بپرسید که چگونه کارتن مقوایی را برای حفاظت و حمل و نقل ایمن‌تر می‌شود نیرومند تر کرد.

برای شروع، دائم بهترین شغل این است که روی کارتن‌های مقوایی تمرکز کرد که از مواد اولیه با کیفیت تولید شده باشند. بسته به نوع محصولی ابعاد و وزن بهتر است از انواع کارتن‌‍‌ها با لایه‌های مناسب استفاده شود. انواع کارتن‌ها امروزه به صورت سه لایه، پنج و هفت لایه تولید می‌شوند. بعلاوه لایه میانی کارتن‌های مقوایی ( لایه فلوتینگ) به صورت‌های مختلف فرآوری می‌شود. لایه فلوتینگ یه لایه کنگره دار است که بر بنیاد بلندی کنگره‌ها یا فاصله کنگره ها از یکدیگر به گونه ها مختلف بخش می‌شود.

بسته به گونه بهره‌گیری و کاربردی که هر جعبه دارد طراحان بسته‌بندی بهترین نوع فلوتینگ و یا ترکیب آنها را انتخاب و در فرآوری بسته‌بندی مورد بهره‌گیری قرار می‌دهند.

کارتن مناسب برای بسته بندی قطعات صنعتی

کارتن مناسب برای بسته بندی قطعات صنعتی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

 

قطعات صنعتی از حساسیت فوقانی در حین حمل و نقل برخوردار هستند. به طوری که کوچکترین ضربه می‌تواند باعث آفت رویت آن‌ها شود. از آنجایی که این قطعات معمولا گران بها هستند و در مساوی ضربه و خپگی پایداری چندانی ندارند تولیدکننده‌ها باید بسته‌بندی استوار و استانداردی را برای آن‌ها در عقیده بگیرند.
قطعات صنعتی معمولا به چهره بسته‌بندی شده و در جعبه‌ها و کارتن‌های مناسب به بازار عرضه می‌شوند. که این جعبه و کارتن قطعات صنعتی را می‌توان در شرکت‌های فرآوری بسته بندی سفارش گذاری کرد. ولی اینکه این کارتن‌ها باید چه ویژگی‌ها و مشخصه‌هایی داشته باشند سوالی است که پیش از پایانی کردن خرید باید پذیرش داده شوند.

برای ارسال این محصولات و یا بسته‌بندی مجدد این محصولات به انواع کارتن‌های بسته‌بندی مناسب احتیاج خواهیم داشت. در صورتی که شما نیز بیچارگی به لوازم بسته‌بندی برای قطعات صنعتی را دارید در این مقاله همراه ما باشید لغایت با انواع جعبه و کارتن قطعات صنعتی و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید.

آشنایی با انواع کارتن بسته بندی قطعات صنعتی

کارتن بسته بندی قطعات صنعتی

کارتن بسته بندی قطعات صنعتی

کارتن‌های بسته‌بندی قطعات صنعتی را بسته به جنس و تعداد لایه‌های آن‌ها می‌توان دسته‌بندی کرد. کسان باید پروا داشته باشند لغایت کارتن‌های انتخابی آن‌ها از لحاظ سایز متناسب با اندازه و فرم قطعه‌ای باشد که قصد بسته‌بندی آن را دارند. علاوه بر آن وزن و میزان حساسیت محتویات درون جعبه‌ها نیز در انتخاب کارتن کارایی گذار خواهد بود. در ضمن در بعضی از موارد استفاده از نایلون حبابدار برای افزایش ایمنی کار و جلوگیری از ضربه‌ها و آسیب‌های احتمالی به قطعات صنعتی حین بسته‌بندی توصیه می‌شود. از آنگونه رایج‌ترین انواع جعبه و کارتن قطعات صنعتی عبارتند از:

کارتن‌های بسته‌بندی نمونه ها مکانیکی

از جمله پرکاربردترین انواع جعبه‌های بسته بندی قطعات صنعتی مربوط به ابزارها مکانیکی است. لوازم مکانیکی دارای ابعاد متفاوتی هستند و به همین وزن آن‌ها نیز متفاوت است. معمولا از کارتن‌ ۵ لایه برای بسته‌بندی این محصولات استفاده می‌کنند. در چهره احتیاج می‌توان از تکنیک‌های چاپی گوناگون مثل فلکسو و افست بر روی این جعبه‌ها بهره برد.در صورت بهره‌گیری از چاپ افست، حتما احتیاج است الی پوسترهای چاپ شده را بر روی ورق کارتن لمینیت کرد.

 

تفاوت چاپ افست در مقایسه با فلکسو چیست؟

جعبه لمینیتی چیست و چه کاربردی در صنعت دارد؟

کارتن‌های بسته‌بندی قطعات خودرو

قطعات خودرو می‌توانند در مساوی ضربه و به خصوص  آسیب پذیر باشند. به طوری که چیده شدن کارتن‌ها بر مجموعاً در انبار یا حین جابجایی می‌تواند قطعات اتومبیل را شدیدا تحت تاثیر خود پیمان دهد. همچنین اگر قطعه‌ای مستعد زنگ زدن باشد بسته‌بندی باید طوری سپریدن شود الی هیچ نوع رطوبتی به درون آن نفوذ پیدا نکند. کارتن بسته بندی پنج لایه در این دامنه برگزیدن مناسبی خواهد بود. علاوه بر آن بهره‌گیری از روکش‌های لمینتی برای افزایش مقاومت کارتن در برابر نفوذ آب و رطوبت انتخابی مناسبی است.

کارتن‌های بسته‌بندی گونه ها یراق‌الات

یراق‌آلات نیز جز محصولاتی هستند که می‌توان آن‌ها را در دسته قطعات صنعتی قرار داد. عموما یراق‌آلات از جنس فلزهای مختلفی تهیه می‌شوند که بر روی آن‌ها عملیات آبکاری صورت گرفته است. بنابراین در صورت قرار گرفتن در معرض هوا و بسته بندی غیر استاندارد احتمال تغییر رنگ و از دست دادن زیبایی ظاهری آن‌ها وجود دارد. در صورتی که یراق‌آلات شما وزن زیادی نداشته باشند می‌توانید از کارتن‌های ۳ لایه برای این منظور استفاده کنید.

کارتن بسته‌بندی قطعات الکتریکی

قطعات الکتریکی طیف گسترده‌ای از قطعات صنعتی را در بازار ساختن می‌دهند. بسته به گونه قطعه الکتریکی بسته‌بندی استفاده شده برای آن نیز متفاوت خواهد بود. در صورتی که تکه الکتریکی در مساوی ضربه حساس باشد استفاده از محافظ حبابدار ضروری خواهد بود. چرا که این نایلون‌ها به علت داشتن حباب‌های هوا لغایت کران زیادی در مساوی نفوذ ضربه و فشار به محتویات درون بسته‌بندی جلوگیری می‌کنند.

ضرورت به کارگیری کارتن بسته بندی قطعات صنعتی

اینکه رهنمود می‌شود حتما در بسته بندی قطعات صنعتی از بسته‌بندی استاندارد و مناسبی کاربرد شود بی‌دلیل نیست و مزایای قابل پروا بسیاری را با خویش به دنبال خواهد داشت. در پیوسته به چند باره از مهم‌ترین مزایای استفاده از کارتن بسته‌بندی قطعات صنعتی می‌پردازیم:

محافظت از قطعات صنعتی در برابر آسیب‌های خارجی از قبیل ضربه و فشار
تسهیل پروسه حمل و نقل قطعات صنعتی در مسیر کارخانه لغایت انبار و انبار الی فروشگاه
جلوگیری از خراب شدن قطعات صنعتی در نتیجه قرار اخذ در معرض هوا
امکان چاپ طرح، لوگو و نوشته بر روی جعبه و کارتن قطعات صنعتی که سبب جذب مشتری اغلب و بازاریابی محصولات می‌گردد.

در نگاه نخست تهیه کارتن، محافظ حبابدار و دیگر تجهیزات مورد نیاز در بسته بندی قطعات صنعتی می‌تواند هزینه‌بر باشد. اما از آنجایی که یک بسته‌بندی استاندارد و مناسب الی حد زیادی درونمایه داخل خویش را از آسیب‌های احتمالی و خسارت‌های سنگین در امان نگه می‌دارد؛ خرید نمونه ها بسته‌بندی نه تنها خرج اضافی به حساب نمی‌آید بلکه نوعی سرمایه‌گذاری برای جلوگیری از خسارت‌های اغلب و جذب مشتری است.

مزایای چاپ کارتن اختصاصی

 

  •  مزایای چاپ کارتن اختصاصی
  •  کارتن بسته بندی قطعات صنعتی
  •  کارتن بسته‌بندی قطعات الکتریکی
  •  کارتن‌های بسته‌بندی قطعات خودرو
  •  کارتن‌های بسته‌بندی
  •  کارتن‌های مقوایی