۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

نشان اختصاصی کارتن سازی پارس

نشان اختصاصی کارتن سازی پارس

کارتن لوازم کشی و حمل توشه در بعدها گوناگون

کارتن اسباب و اثاث کشی و کارتن حمل توشه ۵ لایه با مقاومت زیاد و در اندازه‌ها و بعدها مختلف از ابزار موءثر در انتقال میباشدکارتن لوازم جابجایی مطلقاً یکی‌از مهم‌ترین امکانات در باربری میباشد. در کارتن سازی پارس توشه اشکال کارتن بسته بندی لوازم کشی را در بعد ها گوناگون ارائه مینماییم.

برای بسته بندی کلیه وسایل می توانید از آن ها به کارگیری فرمائید.

از مشخصه‌های مهم یک باکس لوازم جابجایی این میباشد که مقاومت بالایی داشته باشد. و بتواند وزن توشه داخل خویش را به‌خیر و خوبی تحمل نمایدبعداز چیدن منظم وسایل در کارتن های حمل توشه موردنیاز میباشد تا درب آن را با چسب سفت ببندید. برای اعتقاد بیشتر آن را به طبعً طناب‌پیچ نیز نمائید.

نشان اختصاصی کارتن سازی پارس

کارتن لوازم کشی و حمل توشه ۵ لایه

 

کارتن های ۵ لایه دارنده مقاومت بسیار بالایی هستند. و این از برگزیدگان مزایای آنها میباشد.

از کارتن بسته بندی اسباب و اثاث کشی ۵ لایه می توانید برای بسته بندی اثاثیه حساسی همانند:

گونه های ظروف بلور و چینی
وسایل شکستنی

و … استفاده نمود.
کارتن بسته بندی اسباب و اثاث کشی قادر است به‌خیر از اسباب و اثاث شما نگهداری نماید.
و از ضرروزیان‌های ناشی از ضربه و … دوری می‌کند.

این باکس‌های مقاوم مطلوب همگی ارادی میباشد که به وسایل خویش اهمیت متعددی میدهند. و نسبت به‌این وسایل آلرژی دارا هستند.

 

کارتن برای جابجایی لوازم با قیمت ارزان

 

گونه های کارتن برای اثاثیه کشی بوسیله ما   بفروش می‌رسد. در کارتن سازی پارس  شایسته ترین و مطلوب‌ترین ارزش کارتن حمل  را ارائه مینماییمقابل ذکر میباشد همگی امکانات برای استحکام و سفت‌تر کردن درب باکس‌ها نیز به وسیله ما ارائه می شود.

برای خرید کارتن اسباب و اثاث کشی با مطلوب‌ترین ارزش میتوانید با ما در تماس باشید. دقت فرمائید که اشکال فوم ضربه‌گیر نیز برای نگهداری از اسباب و اثاث به شما عرضه میگردد. از این فوم‌ها میان وسایل در داخل باکس به کارگیری می گردد.

کارتن بسته بندی لوازم کشی با نشان اختصاصی کارتن سازی پارس

کارتن سازی پارس طراح گونه های کارتن بسته بندی لوازم کشی و کارتن حمل  میباشد.
گونه های کارتن برای اثاثیه کشی را با پباده سازی خاص و مخصوص منقش به نشان خویش ساخت و ساز نموده‌ایم. کارتن حمل توشه در این موسسه در اندازه‌های متفاوت ساخت و ساز می گردد. کارتن برای لوازم کشی و کارتن انتقال لوازم کارتن سازی از کیفیت بالایی شامل است
و گنجایش و مقاومت آن برای بسته بندی اثاثیه گوناگون آزمایش گردیده‌است.

 

لزوم بسته بندی در لوازم کشی

 

بسته بندی یک مبادرت بسیار اصلی در اثاث کشی و باربری میباشد.
همگی اقلامی که قرار میباشد در حین حمل لوازم به منزل تازه جابجایی یابد می بایست بسته بندی گردد. اقلامی که امکان قرار تصاحب کردن در کارتن برای لوازم کشی و باکس‌ها رادارند. بهتر میباشد داخل کارتن برای اسباب و اثاث کشی قرار گیرند و بسته بندی شوند.

بقیه اقلام بلندمرتبه‌تر که باطن باکس قرار نمی‌گیرند. مثل مبلمان و امثال آن را با طریق‌های دیگر مثل به کارگیری از پلاستیک‌های حباب‌دار می‌قدرت بسته بندی کرد.
بسته بندی با به کارگیری از کارتن برای اسباب و اثاث کشی کاری میباشد که نیاز به سازمان‌دهی و نرم‌افزار‌ریزی داراست. احتمالاً مجال متعددی نیز از شما وقت می گیردولی در ازای شانس توفیق شما در حین انتقال لوازم خانه و عدم ضرر و زیان و شکستن ارتقا مییابد. در اتوبار و باربری اطلس توشه با سابقه‌ای کافی دراین باره سرویس شما هستیم.

بسته بندی تلوزیون
بسته بندی سیستم‌های صوتی
بسته بندی اشکال اسباب و اثاث الکتریکی

از خدماتمان میباشد.

اعتنا فرمایید که روش به کارگیری از کارتن جهت حمل توشه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار میباشد. برای به کار گیری با صرفه از باکس‌ها می توانید بسته بندی وسایل را به ما محول فرمایید. با اعزام نیروی دارای تخصص و ارائه اشکال امکانات بسته بندی در سرویس شما هستیم.

تماس با باربری کارتن سازی پارس