۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

چاپ فلکسی با کیفیت بالا کارتن

چاپ فلکسو نوعی چاپ میباشد که در آن یک کاغذ انعطاف پذیر به اسم کلیشه که ازجنس ژلاتین میباشد با ورق کارتن تماس دارااست . این طرز به جهت انعطاف کلیشه فلکسو اسم گرفته میباشد. ازچاپ فلکسو به طور بزرگ جهت بسته بندی مواد غذایی به کار گیری میگردد. در واقع یکی‌از شیوه های چاپی بر روی کارتن چاپ فلکسی میباشد و تا حدودی به چاپ افست شباهت دارااست با این تفاوت که در چاپ فلکسو یک کلیشه انعطاف پذیر مانند فیلم و زینک میباشد که‌این کلیشه را به دستگاه چاپ فلکسی چسبانده و به راحتی قابل نصب میباشد.

در واقع چاپ فلکسو سیرتکامل ای از چاپ به طور پررنگ بوده و نسبت به بقیه چاپ ها دارنده کیفیت بالاتری میباشدیکی‌از نکات کلیدی در چاپ فلکسو این میباشد که‌این شیوه چاپ برای تولیدات خاصی نبوده بلکه عامل به کار گیری و شایع شدن این طرز به خیال و خاطر دستگاه چاپ فلکسو می قدرت در سطح های پهناور و پهناور فعالیت چاپ را اعمال بخشیدیکی‌از دیگر از عوارض به کار گیری از چاپ فلکسو به خیال و خاطر به کارگیری از آن بر روی هر سطحی مانند فویل، سلفون، پلاستیک، برگه، لیبل، کارتن و… میباشد که می شود به راحتی چاپ نمود.

کمپانی کارتن سازی پارس به واسطه برخورداری از دستگاه های امروزی چاپ فلکسو که دارنده سیلندرهای آنیلوکس هستند توان ساخت اشکال کارتون کیفیت خوب چاپ بالا را دارا میباشد. برای ایجاد بعضا از خبرنامه ها از چاپ فلکسو به کار گیری می گردد.

 

چاپ فلکسی با کیفیت بالا کارتن

چاپ فلکسی با کیفیت بالا کارتن

بسته بندی یکی‌از مهم‌ترین نقاط تماس فیزیکی و بصری مشتریان با مارک شما میباشد. مطالعات نشانه می‌دهند بسته بندی جنس تصمیم مشتری برای خریداری نمودن یا این که نخریدن یک کالا را ذیل تأثیر قرار می‌دهدچنانچه بسته بندی به خیر پباده سازی گردد و ظواهر دل انگیزی داشته باشد، می‌تواند به یک ابزار مؤثر بازاریابی تبدیل خواهد شد که به شما امداد می نماید مشتریان جدیدی به دست آورید و در آینده آنها را نگهداری نمایید.

پایه پباده سازی ظواهر بسته بندی

ظواهر بسته بندی تأثیر مستقیمی بر روی فهم مشتری از یک کالا دارااستدر صورتی‌که تولیدها خویش را در یک بسته بندی بی کیفیت عرضه فرمائید و فضای داخلی بسته بندی ظاهری شلوغ و نا مرتب داشته باشد، این احتمال وجود دارااست که مشتری تفکر نماید مال شما هم مثل بسته بندی تان بی کیفیت میباشدولی برعکس این زمینه هم درست گو میباشدبه کار بستن از باکس های با کیفیتی که به قد و قواره فرآورده شما باشند، یک فضای داخلی آراسته با دکوراسیون صحیح و قشنگ و نوار چسبی که به شایسته ترین صورت بسته بندی را مهر و موم کرده، می‌تواند لحاظ مشتریان را در رابطه مال شما تغییر‌و تحول دهد. البته ما طریق های بهتری هم برایتان سراغ داریم. درصورتی که میخواهید از بابت منزه و آراسته بودن بسته بندی هایتان اعتقادوباور یابید بهتر میباشد از باکس هایی با زبانه های قفل شوند یا این که نوارهای پشت چسب دار منفعت بگیرید.

 

بسته بندی های رنگی و بسته بندی با چاپ منحصر

اکثر بسته بندی هایی که روی قفسه مغازه ها میبینیم به رنگ قهوه ای یا این که سپید می‌باشند البته بدین مضمون‌ وجود ندارد که باکس های سپید یا این که قهوه ای صرفا آیتم ای میباشند که شما در چنگ دارید. با اعتنا به‌این که بسته های دارنده چاپ منحصر به فرد و برندداربیش از هر مجال دیگری ترویج یافته اند، بسیار اصلی میباشد بسته بندی هایی پباده سازی نمائید که در خاطر و خاطره مشتریان حک میگردند و شما‌را متمایز از رقبا جلوه می‌دهند. یک خط مش فوق العاده عالی برای ایفا دادن این فعالیت، چاپ کردن لوگو، شعار، تصویر و طرح مارک شما بر روی بسته بندی ها و باکس ها میباشد. با این عمل هم بر زیبایی های ظاهری بسته بندی میافزایید که قرار میباشد معرف مارک شما در حیث مشتریان باشند، هم یاری میکنید مارک شما بیشتر چشم خواهد شد و به آوازه رسدبه کار گیری از رنگ ها یک راه حل فوق العاده برای سرزنده نشانه دادن بسته بندی ها و جلب کردن اعتنا مشتریان میباشد ولی حتی یک چاپ بی آلایش و به رنگ سیاه هم می‌تواند ظواهر کلی بسته بندی را متحول نمایداما صرفا روی باکس های مقوایی وجود ندارد که شما می‌توانید چاپ بگیرید. می‌توانید طرح یا این که لوگوی مخصوص خویش را بر روی نوارچشب، کیسه های پستی، ساک حمل و بقیه گونه های بساه بندی چاپ نماییدتنها مطمئن گردید تصاویری که بر روی بسته بندی تان چاپ نموده اید یا این که متن هایتان بدیهی و قابل قرائت باشند و مشتریان را با بارانی از داده ها کلافه نکنید.
چنانچه دوست ندارید برنامه ای منحصر به فرد بر روی بسته بندی ها چاپ نمایید، می‌توانید به مکان بسته بندی های سپید و قهوه ای از بسته بندی هایی با رنگ های متنوع به کارگیری فرمایید، بسته بندی های کوچکتری همانند باکس های پستی در رنگ های گوناگون در بازار عرضه میگردند و میتوانند ظواهر بسته بندی شمارا بهبود بخشند و دربین شما و رقبایتان تمایز ساخت و ساز نمایند.

  •  چاپ فلکسی ارزان و فوری
  •  چاپ فلکسی با کیفیت بالا کارتن