۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

کاربردهای دیگر کارتن اسباب کشی و یا کارتن خالی

در حال حاضر شرکت های سازنده و عرضه کارتن اسباب کشی و یا کارتن های بسته بندی  ،علاوه بر کاربرد کارتن در اسباب کشی در صنایع دیگر از کارتن ها استفاده کرد

کارتن های اسباب کشی باعث نظم دادن به لوازم  و همچنین با بسته بندی با چسب های مقاوم که از فروشگاه های  فروش کارتن اسباب کشی ، کارتن بسته بندی و کارتن های خالی خریداری میشوند، باعث سهولت حمل و نقل و جا به جایی اجسام میشود.

 

تولید کارتن اسباب کشی و کارتن بسته بندی

در عصر حاضر کارتن یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین لوازم و پایه صنایع دیگر می باشد؛ برای کارهای بسته بندی اسباب کشی و لوازم گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد. وجود کارتن در هر جایی مثل: واحد های مسکونی، فروشگاه ها ، ساختمان های اداری و تجاری، سازمان ها، کتاب فروشی . لواازم التحریر، هتل ها و مجتمع های بزرگ و کوچک و کاربرد دارند.

همه ما دارای  لوازم شخصی و  یا وسایلی هستیم  که ممکن است  کمتر به آنها نیاز داشته باشیم،برای نگهداری از این لوازم آنها را درون کارتن های سبک و مقاوم قرار دهیم.

 

برای تولید و ساخت کارتن های بسته بندی مقوایی  از چندین لایه محکم کاغذی با رنگ های گوناگون تولید میشوند، و مهمترین و اساسی ترین  کاربرد آن ها برای بسته بندی می باشد.

مرغوبیت جنس  کاغذ مقوایی که برای تولید کارتن های اسباب کشی و یا بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد  است بیشتر باشد،بطور مسلم اینها کارتنها دارای کیفیت بالاتری هستند. و اصلی ترین عامل خرید کارتن ها توسط مشتری کاغذ رویه کارتن می باشد نوح جنس مقوا و نوچ چاپ بستگی دارد.

چرا در اسباب کشی وجود کارتن اسباب کشی ضروری است؟

همان گونه که قبلا بیان شد،کارتن ها در جاهای مختلف و در موارد گوناگون مورد استفاده قرار میگیرند؛و تمام هدف اصلی استفاده از کارتن نظم و بسته بندی است.

فروشگاه های خرید لوازم برقی و خانگی، لوازم شکستنی، دکوراتیو منازل، بانک ها و ادارات همه ی این مراکز از کارتن استفاده میکنند.

هر یک از این مراکز با توجه به نیاز خود کارتن در ابعاد و سایز مناسب استفاده میکنند،کارتن ها دارای طراحی متناسب با شغل و زیبا و با کیفیت که کالا از لحاظ امنیت تامین شود .

 

کارتن اسباب کشی و یا کارتن خالی

در این وب سایت (کارتن سازی پارس )تا کنون  مقالات زیادی در مورد ویژگی های کارتن منتشر شده است،باید بدانید کارتن ها درصد بالایی از حمل بار کالا ها را بر عهده گرفتنه اند.

از مهمترین خصوصیات کارتن اسباب کشی بازیافت آن بوده که نشان دهنده سازگاری این مقوای پرکاربرد با محیط می باشد.

به این گونه که این کارتن ها  با کمی تغییر دوباره وارد چرخه تولید میشوند تجزیه این مقواهای بازیافتی با روندی بسیار سریع انجام میشوند، و در مدت زمان کم می توان کارتن های با کیفیت بالا ساختو در صنایع مورد استفاده قرار داد.

خرید کارتن 5 لایه

در هر حال ویژگی های کارتن اسباب کشی برای همه اشکار است؛با توجه به آنچه که تابحال ذکر شده میتوان بصورت مختصر بیان کرد که:

 • ارزان و به صرفه بودن کارتن ها
 • سبک وزن بودن  و دارای جنس با کیفیت و مستحکم
 • قابل دسترسی راحت
 •  جعبه برای بسته بندی لوازم
 • تنوع سایز و ابعاد
 • انعطاف پذیری
 • دارای فضای کم
 • بازیافت شدن
 • حمل آسان
 • ساخت راحت و فراوان

تنوع کارتن

کارتن های خالی بیشتر از هر چیز دیگری  برای بسته بندی و اسباب کشی مورد استفاده عموم مردم قرار میگیرد،و هر فرد با توجه به نیاز و مصرف خود کارتن اسباب کشی را خریداری می کند؛” شرکت های فروش کارتن” انواع مختلفی از  کارتن برای مشتریان  آماده  می کنند.

انواع کارتن :

 • کارتن بسته بندی  آکبند و نو
 • کارتن استوک کارخانه جات و یا دست دوم

کارتن های آکبند و نو بازیافتی نبوده، مستقیم از کاغذها و مقوای جنس عالی از تولید به مصرف رسیده است. کارتن های  آکبند طبق سفارش مشتریان در هر ابعاد و تولید شود.

کارتن های استوک مربوط به مقواهای بازیافتی هستند، که با کیفیت کمی پایین تر از کارتن  آکبند عرضه میشوند  و در جای خود به خاطر قیمت و کاربرد خود بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

 

خرید کارتن اسباب کشی

با استفاده از  فروشگاه های اینترنتی که  بهترین منبع خرید کارتن اسباب کشی هستندو دارای تنوع قیمت و رنگ میتوانید انواع کارتن ها را مقایسه کرده و در اخر دست به خرید بزنید .

جهت خرید کارتن وارد لینک  شوید(خرید کارتن اسباب کشی)

و یا جهت مشاوره در خرید با مشاوران ما تماس بگیرید

دفتر : ۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
همراه :۰۹۱۰۸۴۶۸۰۸۰
فکس : ۰۲۶۳۷۳۱۱۰۸۰
ایمیل : Cartonparsiran@gmail.com