۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

کارتن اسبابکشی

کارتن اسبابکشی

کارتن اسبابکشی شاید درقدیم از لوازم مهم جابجایی به حساب نمی آمد ولی الان  اکثر افراد در وهله اول به فکر خرید کارتن اسبابکشی هستند شاید یکی از دلایل این تغییر کردن افکار به دلیل گران شدن لوازم منزل باشد و نگهداری و مراقبت از آنها در جابجایی اهمیت زیادی پیدا کرده است  با خرید کارتن اسبابکشی از ما خیالتون از آسیب ندیدن لوازم راحت باشد.

کارتن اسبابکشی

کارتن اسبابکشی

انواع کارتن اسبابکشی  را بشناسیم !
امروزه بر هیچ آدم پوشیده نیست که صنعت کارتن‌سازی به یکتا از صنایع مهم تبدیل شده است که در بخش‌های مختلف حضور پر رنگ آن را می نا مشاهده کرد.
همچنین به واسطه پیشرفتی که در تکنولوژی‌های مربوط به آن به هستی آمده است گواه پیشرفت در تولید این محصول هستیم به طوری که فرآوری آن در ایران نیز با بالاترین حتماً فناوری در حال اجرا می‌باشد.
اهمیت تولید کارتن بسته بندی در دنیای امروز را می‌توان این گونه روشنگری عدل که این فرآورده به عنوان احد از اصلی‌ترین و مهم‌ترین موارد در صنعت بسته‌بندی می‌باشد و متعلق به برای انواع بسته‌بندی‌های لوکس و ثابت می‌توان بهره‌گیری کرد.
کارتن اسبابکشی

کارتن اسبابکشی

نقش کارتن اسباب کشی سه لایه در اسباب کشی

غیر سمی بودن
در فرآوری کارتن‌های مقاوم از هیچ نوع ماده زهری بهره‌گیری نمی‌شود و به همین اسبابکشی زه آن را محصولی غیر زهری شناسایی می‌کنند. در واقع این محصول هیچ گونه خطری برای سلامتی انسان ندارد. به طوری که در بسته بندی انواع مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قابلیت چاپ
کارتن مقاوم این خاصیت را دارد که به راحتی بتوان طرح، رنگ و نوشته ی مورد نظر را بر روی آن چاپ کرد. ماندگاری چاپ در این گونه کارتن‌ها بالا بوده و به راحتی می‌توان برای گونه ها تبلیغات و شناساندن برند متعلق به کاربرد کرد.

قابلیت برش آسان
این گونه کارتن‌ها را می‌توان به راحتی به وسیله‌ی یک تیغه‌ی معمولی برش داد و این موضوع امکان طراحی کارتن‌ها در هر اندازه که تمایل دارید را در اختیار شما پیمان خواهد داد.

حفظ انعطاف اولیه
در صورتی که کارتن ثابت در مساوی تابش سر راست نور خورشید قرار نگیرد می‌تواند الی مدت ها انعطاف اولیه خود را حفظ کند و به این ترتیب این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید لغایت مدت‌ها از آن استفاده نمایید.

مقاوم در مساوی ضربه
با توجه به این که معمولا از این گونه کارتن‌ها برای جابجایی وسایل کاربرد می‌شود ممکن است در حین جابجایی ضربه‌ای به آن وارد شود. اما باید گفت این کارتن‌ها در مساوی ضربه و له شدگی ثابت بوده و به راحتی مبتلا آسیب نمی‌شوند. به همین علت می‌توان به شما این اطمینان را داد که وسایل شما بدون هیچ نوع آسیبی به محل باره نظر خواهند رسید.

کارتن اسبابکشی
کارتن اسبابکشی

 

اهمیت خرید تجهیزات و ابزارها بسته بندی

قابلیت بازیافت
در طراحی برخی از انواع کارتن ثابت از موادی استفاده می‌شود که قابلیت بازیافت برای آن‌ها هستی دارد و به این ترتیب می‌توان آن را اخ دار محیط زیست شناسایی کرد. در واقع این کارتن‌ها پس از بهره‌گیری جمع آوری شده و به محل بازیافت دستگیر می‌شوند و طی عملیات بازیافت استفاده دوباره از آن‌ها امکان پذیر می‌شود.

دارای استاندارد های جهانی
با پروا به این که در ساخت کارتن تغییر ناپذیر از مواد اولیه استاندار کاربرد می‌شود می‌توان این محصول را محصولی کاملا منطبق با استانداردهای جهانی شناسایی کرد که توانسته است تائیدیه‌های بهداشتی را دریافت نماید.

انواع کارتن مقاوم
با پروا به این که از کارتن مقاوم در صنایع مختلفی کاربرد می‌کنند لازم است که آن‌ها را در گونه ها مختلفی نیز فرآوری کنند لغایت پسندیده برای بسته بندی‌های گوناگون باشند. از همین رو برای آشنایی بیشتر در ادامه به بعضی از انواع کارتن‌های مقاوم اشاره خواهیم کرد.

کارتن ۳ لایه
این نوع کارتن را می طاقت رایج ترین نوع کارتن در بین موارد دیگر معرفی کرد که همه‌ی ما الی حدودی با کاربردهای آن آشنایی داریم. برای ساخت این گونه کارتن‌ها از سه لایه مجزا کاربرد شده است که دو لایه آن مسطح و یک لایه که در میان دو لایه مسطح قرا می‌گیرد به شکل کنگره دار می‌باشد.

کارتن ۵ لایه
همان طور که از نام این گونه کارتن مقاوم بر میآید برای ساخت آن از پنج لایه مجزا بهره‌گیری شده است که سه لایه مسطح و دو لایه کنگره‌دار برای آن استفاده شده است. این گونه کارتن‌ها خویش به چهار گروه A، B، C و E بخش بندی می‌شوند که هر یک متناسب با ویژگی‌های که دارند در کاربردهای مختلفی مورد کاربرد پیمان می‌گیرند.

کارتن ۷ لایه
این گونه از کارتن‌ها از هفت لایه ساخته شده است که چهار لایه مسطح و سه لایه کنگره دار برای آن در نظر گرفته شده است. این نوع کارتن ها نسبت به دو گروه قبلی از پایداری بالاتری برخوردار می‌باشند و در مواقعی که وسیله‌ی مورد جابجایی از وزن فوقانی برخوردار باشد متعلق به کاربرد می‌کنند.

کارتن اسبابکشی

کارتن اسبابکشی

قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن اسباب کشی

کارتن اسبابکشی

خرید کارتن اسبابکشی

قیمت کارتن اسباب کشی

فروش کارتن اسبابکشی

  •  خرید کارتن اسبابکشی
  •  فروش کارتن اسبابکشی
  •  قیمت کارتن‌ اسباب کشی
  •  کارتن اسباب کشی سه لایه
  •  کارتن اسبابکشی