۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

کارتن سازی و سفارش کارتن قیمت ارزان و کیفیت بالا

کارتن سازی و سفارش کارتن قیمت ارزان و کیفیت بالا

 

جابجایی منزل و یا اداره هر کدام سختی های خود را دارد ولی چون منزل نقطه ایمن زندگی هر فردی است و این جابجایی مربوط به محل استراحت افراد می باشد سختی فراوان تری همراه دارد .

برای این جابجایی ها چه اداره و چه منزل باید از کارتن های خالی استفاده شود. چه بهتر است از نوع تمیز و عاری از هر گونه آلودگی باشد و برای حمل لوازم دارای وزن از مقاومت خوبی برخوردار باشد تا به لوازم ما آسیبی وارد نشود .

کارتن سازی پارس تولید کننده ی کارتن اسباب کشی که با رعایت این نکات و استانداردهای جهانی اقدام به تولید کارتن های مقاوم کرده است.

شما میتوانید با تماس با مرکز کارتن سازی با مشاوران این گروه مکالمه نموده و برای خرید کارتن متناسب با لوازم خود اقدام به خرید کنید.

کارتن ها دارای محل مناسب جهت درج مشخصات لوازم شما می باشد و همچنین مناسب برای بسته بندی لوازم هستند.

و شرکت های حمل بار میتوانند با سفارش عمده و چاپ آرم مخصوص شرکت خود اقدام به سفارش کنند.

 

کارتن سازی

 سایر و ابعاد کارتن

استفاده از کارتن در سایز متفاوت میتوانند برای بسته بندی لوازم به ما کمک کند متاسفانه برخی افراد در جابجایی از کارتن های یک اندازه استفاده میکنند در صورتی که برای بسته بندی باید به ابعاد لوازم و کارتن توجه شود.

باید توجه داشت ابعاد کارتن خیلی مهم می باشد که در جابجایی ممکن کارتن بزرگ یک سری مشکلات را داشته باشد و برعکس آن هم وجود دارد

پس جابجایی مانند سایر کارهای ما نیاز به مشاوره و کمک دیگران دارد .برای خرید کارتن مناسب و با قیمت ارزان با ما تماس بگیرید.

کارتن سازی ، چاپ هولوگرام ،چاپ کارتن

کارتن سازی| جعبه سازی| چاپ کارتن| با بهترین مواد سازنده با کیفیت و قیمتی مناسب در تهران و البرز توسط کارتن سازی پارس

کارتن سازی پارس عرضه کننده ی  خدمات کارتن سازی , جعبه سازی و طراحی  و جعبه مقوایی می باشد  برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کارتن سازی پارس تولید کننده ی انواع کارتن با ابعاد متنوع و امکان چاپ مشخصات روی  کارتن در خدمت مردم شریف ایران می باشد.

ارتباط با ما

همراه

۰۹۱۰-۸۴۱۷۰۷۰

شرکت

۰۲۶-۳۷۳۰۸۰۸۰

 •  بزرگترین تولید کننده انواع کارتن
 •  خدمات صنایع کارتن سازی
 •  سایز کوچک کارتن اسباب کشی
 •  طراحی و تولید کارتن
 •  کارتن اسباب کشی + نحوه بسته بندی مناسب و صحیح
 •  کارتن سازی در کرج
 •  ورق کارتن

 

کارتن‌سازی بسته‌بندی
به عبارتی‌طور که ذکر شد در صنعت کارتن‌سازی، گونه های کارتن‌سازی های بسته بندی متفاوتی وجود دارااست. در هنگام توصیه کارتن بسته‌بندی کارایی نمائید به سوال ها ذیل جواب دهید تا بتوانید شایسته ترین پیشنهاد کارتن را برای بسته‌بندی تولیدات انجام دهید.چه مقدار هزینه را می‎‌خواهید به بسته‌‍بندی تولیدها‌تان تخصیص دهید؟

آیا هزینه برای شما اهمیت بیشتری داراست یا این که کیفیت بسته‌بندی و برندینگ؟
نوع محصولی که می خواهید بسته‌بندی فرمایید چه است؟ آیا غذایی میباشد و نیاز به یخچال فریزر دارااست؟
کاربر کالا شما چه کسی است؟ برای مثال کارتن ها در صورتیکه کاربر شما می‌باشند بایستی از باکس وکارتن ‌های کیفیت عالی و پباده سازی دیدنی برای بسته‌بندی تولید ها به کار گیری نمائید.
ما در کارتن سازی کارتن چه کمکی را می توانیم به شما می کنیم؟
کمپانی کارتن سازی پارس تحت عنوان سازنده و کارتن ‌سازی در غرب تهران و با برخورداری از پرسنلی مجرب و ماشین آلات روز چاپ و بسته بندی روشن بختی خدمتگزاری در مسئله ساخت کارتن بسته‌بندی را دارد .به عبارتی‌طور که توضیح داده شد، از روند پباده سازی کارتن تا چاپ و ایجاد کارتن و حمل و نقل آن تا وصال به مشتری را، ما در کارتن سازی  بر عهده داریم.

 

کارتن مقاوم

مسلما کارتن تغییر ناپذیر با استحکام بالا دلایل مختص به خود را دارد که در ترکیب آن از کاغذهای مرغوب به بعید از ترکیب آخال ساخته شده است. برآیند اینکه جنس و مواد بهره‌گیری شده در کارتن پنج لایه بر قیمت آن کارایی می گذارد. اگر خواهان کارتن های غیر آکبند و دست دوم هستید، یا همنشین دارید کارایی بیشتری از کارتن ها دریافت کنید به فهرست بها این مقواها رجوع کنید تا بها آن ها دستتان بیاید.

سپس جهت خرید و سفارش به کمپانی های مختص کارتن فروشی راز بزنید. این کارتون به علت دسترسی آسان، کاربرد بسیار در صنایع مختلف و بازیافتی بودن بها مناسبی دارد و بیشتر مورد توجه کاربران پیمان می گیرد.

تست کنترل کیفیت کارتون مقاوم

با تست مهار کیفیت میزان پایداری و استقامت کارتن مقاوم را مشخص می کند که در چند مرحله به شرح پایین است:

جهت بررسی و تعین میزان پایداری و ثبات کارتون در مقابل فشار وارده تست می شود، نتیجه برآمده از این تست کمینه وزنی که مقوا توانایی حمل آن را دارد و بیشینه مقاومت لاینرها را محاسبه می کند. با در دست داشتن این نتایج می تاب کارتونی با پایداری بالا و خرج ذیل فرآوری کرد.

برای انجام این تست کارتن باره نظر مابین دو صفحه تحت خفگی قرار می گیرد و لغایت زمانی که صفحات خم نشوند خپگی پیوسته دارد، با خم شدن صفحات میزان اختناق وارده محاسبه می شود.

تست بر روی کارتن هایی متشکل از پنج لایه و با انجام مراحل تکمیلی صورت می گیرد و منظور آن سنجش میزان مقاومت و استقامت لبه هایی است که بهم متصل هستند.

هدف از انجام مراحل آزمایش، محاسبه اختناق وارده بر تمام سرنوشت های جعبه در موعد حمل رخت خانه است که نقشی مهمی در حمل کالاها دارد.

این کارتن ها در برخی شرایط با آب تماس پیدا می کنند که اگر وزن آن ها افزایش یابد اثر دهنده جذب نم و آب است. در نتیجه مقدار نفوذ پذیری نم و آب توسط مقوا نقشی مهمی در ثبات جعبه دارد.

کارتن سازی و سفارش کارتن قیمت ارزان و کیفیت بالا

 

 •  بزرگترین تولید کننده انواع کارتن
 •  خدمات صنایع کارتن سازی
 •  سایز کوچک کارتن اسباب کشی
 •  طراحی و تولید کارتن
 •  کارتن اسباب کشی + نحوه بسته بندی مناسب و صحیح
 •  کارتن سازی در کرج
 •  ورق کارتن