۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
کاتالوگ شرکت

کارتن سازی و سفارش کارتن به تعداد و مقاوم برای حمل بار

کارتن سازی و سفارش کارتن به تعداد و مقاوم برای حمل بار

کارتن سازی و سفارش کارتن به تعداد و مقاوم برای حمل بار

در عصر جدید  همه ی صنف های تولیدی برای افزایش فروش خود به دنبال یک بسته بندی شیک و مقاوم می باشند که اکثر  این بسته بندی ها کارتن می باشند،کارتن سازی پارس تولید کننده ی انواه کارتن بسته بندی و اسباب کشی در خدمت مردم می باشد.

کارتن سازی پارس در زمینه تولید کارتن ویژه حمل بار و بسته بندی لوازم در تهران اقدام به فروش می نمایید و در خدمت مردم شریف تهران و البرز می باشد .

برای شروع یک کسب و کار خود ابتدا باید یک محصول مناسب را انتخاب کنیم و یک محصول خوب برای فروش نیاز به بسته بندی مناسب دارد که به وسیله کارتن سه لایه ارزان می توان آنرا تهیه کنیم.

در مقالات قبلی در مورد کارتن اسباب کشی اداری و اسباب کشی منازل بررسی شده است د راین مقاله به بررسی کارتن لوازم بسته بندی و دیگر ملزومات می پردازیم.

کارتن اسباب کشی منازل

یکی از دیگر وسایل مهم در اسباب کشی نایلون حباب دارد یا بابل رپ می باشد،نایلون حباب دار دارای سه لایه می باشد که لایه بیرونی ،میانی،درونی تشکیل شده است .و باعث حفاظت لوازم ما می شوند ،این نایلونها در عرضهای متفاوتی در بازار به فروش می رسند و دارای سه دسته هستند :دسته اول نایلونهای ریز و عدسی می باشند که در کارخانه ها کاربرد دارد و دسته ی دوم نخودی و یا متوسط که بیشترین مصرف را در صنعت دارد و دسته ی سوم گردویی و بزرگ نام دارند که برای لوازم بزرگ صنعتی کاربرد دارد .

سلفون و چسب از دیگر ملزومات بسته بندی لوازم می باشند و برای بسته بندی مناسب و جلوگیری از آسیب دیدن لوازم باید در بسته بندی کردن لوازم به دقت و با حوصله انجام داد که این خود هنری محسوب میشود.

کارتن سازی و سفارش کارتن

کارتن سازی و سفارش کارتن

بسته بندی لوازم منزل

کارتن های بسته بندی را میتوانید از کارتن سازی پارس با تخفیف ویژه خریداری کنید و مشاوران ما دربسته بندی کردن لوازم کنار شما هستند .

بسته بندی منظم لوازم در انتخاب ماشین حمل بار هم خیلی تاثیر گذار است،اگر لوازم خود را به شکل صحیح بسته بندی کنید تال جای کمتری بگیرد بالطبع باعث میشود ماشین حمل بار کوچکتری انتخاب کنید و همچنین در چیرن آنها هم سرعت عمل زیادتری پیدا میکنید ،بسته بندی لوازم در جابجایی نقش مهمی برخوردار است .

خدمات صنایع بسته بندی تولید کارتن

فرض براین است شما کارتن های مناسب در ابعاد و ضخامت و مقاومت خوبی خریداری کردید ولی به شکل نادرستی لوازم خود را بسته بندی می کنیدو این کار باعث زیاد شدن تعداد کارتن ها و در نتیجه رفت و آمد بیشتر جهت حمل بار و استفاده از ماشین بزرگتر برای جابجایی نام برد،پس نتیجه میگیریم بسته بندی لوازم نقش مهمتری دارد باید بدانیم چه وسایلی با هم قرار دهیم و چگونه آنها را بسته بندی کنیم تا از آسیب دیدن آنها جلوگیری شود.

فرض بر این است که قصد دارید لوازم داخل بوفه را بسته بندی کنید لوازم شکستنی و حساس هستند ،برای بسته بندی این وسایل باید روزنامه پیچ و یا با نایلون حباب دارد و با چسب بپوشانیم و به شکل صحیح در کارتن قرار دهیم و فضای خالی بین ظروف را باپارچه و ملافه پر کنیم تا این فضا باعث آسیب دیدن لوازم نشود و در آخر درب کارتن را محکم بسته بندی کنیم و به دلیل حساسیت ظروف طناب پیچ کنید و دب را با چسب محکم ببندید و با مازیک حتما روی کارتن بنویسید که کارتن حاوی چه لوازمی است.

برای بسته بندی لوازم خود میتوانید از شر کتهای حمل بار معتبر هم استفاده کنید ،بسته بندی غیر اصولی باعث آسیب رساندن به لوازم می شود .

بسته بندی یخچال ساید بای ساید،بسته بندی میز ناهارخوری،بسته بندی بوفه و دیگ وسایل بزرگ بصورت تخصصی در این ماکز انجام میشود.

کلمات کلیدی:

کارتن سازی و سفارش کارتن

کارتن سازی و سفارش کارتن

جعبه کارتن ارزان   کارتن سفارشی در سایز دلخواه    فروش کارتن سه لایه ارزان

خرید کارتن بسته بندی از کارتن سازی پارس

 

مشاوران حرفه ای ما در زمنه بسته بندی و اثاث کشی در کنار شما هستند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با ماتماس بگیرید .

دفتر : ۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰
همراه :۰۹۱۰۸۴۶۸۰۸۰

 

مرکز خرید کارتن انگیزه ها کشی در تهران ؟

 

جهت خرید کارتن خالی اسباب کشی در تهران میتوانید با شماره ۰۲۶۳۷۳۰۸۰۸۰  تماس بگیرید

کارتن خالی برای اسباب کشی رو از کجا بگیریم ؟

کارتن سازی پاری تهران ارائه دهنده گونه ها کارتن های اسبابکشی در گونه ها مختلف میباشد — تلفن تماس ۰۹۱۰۸۴۶۸۰۸۰

کارتن اسباب کشی فروشی را از کجا میشه پیدا کرد؟

بهترین مکان برای خرید کارتن اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه خانه در کارتن سازی پارس میباشند

کارتن سازی و سفارش کارتن

کارتن سازی و سفارش کارتن

کارتن سازی و سفارش کارتن به تعداد و مقاوم برای حمل بار

 

کارتن سازی و سفارش کارتن

کارتن سازی و سفارش کارتن

  •  جعبه کارتن ارزان
  •  خدمات صنایع بسته بندی تولید کارتن
  •  فروش کارتن اثاث کشی
  •  فروش کارتن سه لایه ارزان
  •  کارتن ارزان
  •  کارتن اسباب کشی محکم
  •  کارتن سفارشی در سایز دلخواه
  •  کارتن قیمت مناسب