۰۲۶۳۴۲۷۳۳۰۳
کاتالوگ شرکت

ساخت انواع کارتن بسته بندی

کارتن سازی با طریق‌های چاپ

مژده به مشتریان کارتن سازی پارس، باکس مقوایی ما قرار میباشد در سال نو زیباتر خواهد شد. زمینه بر رمز بسته بندی میباشد. بسته بندی خوشگل. بسته بندی متمایز. بسته بندی مرغوب و کیفیت بالا. بسته بندی جذاب. اینجانب حقیقتاً به‌این بسته بندی ها اهمیت می ‌دهم. در عصری هستیم که گشودن بسته بندی به اندازه خویش آن اهمیت دارااست. کمپانی کارتن سازی سرویس ها چاپ دیجیتال بسیار باکیفیت خویش را با این مقصود به بازار عرضه کرد که کسب و شغل های کوچک بتوانند بسته بندی های خویش را وارد مرحله جدیدی نمایند.

نائب بازاریابی کمپانی میگوید؛ مشتریان ما در پی مورد‌ای مقرون به صرفه بودند که از کارتن بسته بندی خویش تنها برای بسته بندی و ارسال محصولاتشان منفعت نگیرند و آن را به یک ابزار برای ارتقا آمار فروش خویش تبدیل نمایند. ما در کارتن سازی پارس این سرویس ها را با قیمتی بسیار مطلوب ارائه میدهیم. قادر خواهیم بود طرح‌ها و لوگوهای شما‌را به طور مجموع رنگی روی باکس مقوایی موج دار چاپ کنیم.

اکثر اوقات کسب و شغل های کوچک در هر پیشنهاد خویش ۱۵۰ عدد باکس توصیه می دهند. قبلا صرفا می‌توانستند از سرویس ها چاپی بی‌کیفیت به کار گیری نمایند یا این که کارتن مقوایی قهوه‌ای رنگ و ناپخته توصیه داده و روی آن یک لیبل بچسبانند. ولی اینک یک آیتم بهتر و مقرون به صرفه برای زیباسازی باکس ها در دسترس میباشد.

ساخت انواع کارتن بسته بندی

مشتریان میتوانند چاپ مجموع رنگی (با ۱۶ میلیون رنگ) لوگوها، تصاویر و متن‌هایشان را تجربه نمایند، بی‌آن که نیاز باشد بابت هزینه فعال سازی اول دستگاه چاپ یا این که ساخت‌و‌ساز کلیشه چاپ مبلغی بپردازند. با این نحوه در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی نمایید. از دربین ۱۰۰۰ سایز باکس مقوایی  در انبار، سایز مورنظر خویش را گزینش فرمائید تا ما پیاله مقطع ۱۰ روز پیشنهاد شمارا مهیا کرده و تحویل‌تان دهیم.

خوب میباشد بدانید که تصاویر چاپ گردیده روی بسته بندی هایتان ارزشش را دارااست.

کمپانی Dotcom Distribution در قضیه تجارت‌های الکترونیک تحقیقاتی شکل داده که نشان میدهد ۳۹ درصد از کسانی که به طور آنلاین خرید می‌نمایند، از کالا خریداری گردیده خویش عکس یا این که ویدئویی را در رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌نمایند.

این برای شما یک تبلیغات خوب و بدون پول میباشد و در صورتی به‌دنبال آن میباشید بایستی یک بسته بندی قشنگ برای خودتان دست و پا نمائید.

با متخصصان ما امروز تماس حاصل نمایید تا در مورد سرویس ها چاپ شمارا ارشادوراهنمایی نمایند.

ساخت انواع کارتن بسته بندی

ساخت انواع کارتن بسته بندی

پباده سازی چاپ کارتن و همینطور پباده سازی چاپ بر روی باکس مقوا مستلزم نگاهی طراحانه دارااست تا زبده خویش بتواند برنامه ای نسبت به جنس ارائه دهد که تا مدتها جذابیت خویش را محافظت کند. در حالتی‌که به‌دنبال پباده سازی خلاقانه بر روی بسته بندی فرآورده خویش میباشید می‌توانید از واحد چاپ و پباده سازی تیم کارتن سازیبه طور بدون پول مشورت کردن اخذ نمایید.

باکس سازی در کرج و تهران

پیش از پیشنهاد کارتن یا این که خرید کارتن و یا این که استعلام ارزش کارتن بسته بندی و حتی استعلام بها باکس های مقوایی، سفارش میشود اطلاعاتی درخصوص پباده سازی کارتن و یا این که چاپ کارتن داشته باشید چون پباده سازی و چاپ بر روی بسته بندی کارتنی و یا این که مقوایی تولیدات یکی‌از روش شغل های اساسی فروش محصول و بازاریابی است. جهت پباده سازی و چاپ کارتن و همینطور بسته بندی مطلوب و یا این که بالا بردن کیفیت بسته بندی محصول ها، در صورتی‌که نیاز به ارشادوراهنمایی بیشتر دارید می‌توانید از نصیب تماس با ما با کارشناسان واحد پباده سازی در رابطه باشید.

صنعت های باکس سازی

ساخت باکس تحت عنوان یکی‌از شاخه های بسته بندی آیتم اعتنا صنعت کران میباشد و درواقع باکس و در مجموع بسته بندی برای حفظ از کالای ایجاد گردیده اهمیت دارااست. نکاتی که در بسته بندی  فرآورده رعایت میگردد در مسئله مسئله برندینگ تاثیرگذار میباشد. خریدار یک متاع ممکن میباشد از نازکی ها و جزئیات مفید در گزینش باکس بی اطلاع باشد البته رابطه حسی که با بسته بندی متاع برقرار می نماید در غایت سبب به خرید فرآورده میشود.

صنعت های چاپ و بسته بندی کارتن سازی با سالها تجربه در قضیه بسته بندی  ، فراهم ارائه ی سرویس ها به مشتریان عزیز هست. چاپ و بسته بندی خدماتی می‌باشند که گروه صنعت های چاپ و بسته بندی کارتن سازی از صفر تا صد آماده آورده. و در سرویس ساخت و ساز کنندگان عزیز میباشد.

ساخت و ساز باکس و کارتن دو صنعت مشابه و در عیت هم اکنون متعدد اند. که گروه کارتن سازی توانسته این دو اساسی را به عنوان صنعت های چاپ و بسته بندی کارتن سازی زیر پوشش قرار دهد و در همین راستا در سرویس مدرم سرزمین عزیزمان جمهوری اسلامی ایران باشد.

تاثیر کارتن بر صادرات

برای اینکه یک صادر کننده چیره باشید می بایست کسری از نکات اساسی و اصولی را در جنس و بسته بندی آن رعایت کنیم. در صادرات هم کیفیت متاع اصلی میباشد و هم ظواهر بسته بندی آن، برای اینکه یک متاع مشتری پسند داشته باشید بهتر میباشد تا بسته بندی آن را بگونه ای انجام دهیم تا یه خرده موجب جلب دقت گردد و به جهت قابل بازیافت بودن این نوع بسته ها، سرزمین های فرنگی از بسته بندی های کارتنی استقبال بیشتری دارا هستند.

شما با کلیک بر روی لینک و پیوند مثال عمل های بسته بندی کارتنی و مقوایی میتوانید با اشکال بسته بندی و مثال فعالیت های کمپانی کارتن سازی  آشنا گردید..

کمپانی باکس سازی و کارتن سازی کارتن سازی با بیشتراز یک ده سال کار، در‌پی پباده سازی و ایجاد دیدنی ترین باکس های بسته بندی کارتنی یا این که مقوایی می باشد تا بتواند سهمی در ابتدا بردن فروش کالای اهل ایران کیفیت خوب در بازار داخلی و فرنگی داشته باشد. کارتن سازی  جزء شایسته ترین های کارتن سازی کشور‌ایران شناخته شده‌است چون متخصیص خلق کننده سبک های بسته بندی تیم کارتن ساز و باکس ساز این شرکت، همیشه بسته بندی گونه های کشورها را آیتم نظارت و چک قرار داده و با الهام به چنگ آوردن از مختصات بالقوه آن ها و در گسترش و کشف و بهبود نواقص آن‌ها در محصول ها خویش، در سعی میباشد بتواند از آن‌ها پیشه گرفته و شایسته ترین بسته بندی جهان را ساخت‌و‌ساز کند.

ویژگیهای برتر کارتن های اسبابکشی

شما نمیتوانید از هر کارتن مقوایی برای بسته بندی و اسباب کشی استفاده کنید. کارتنهای اسبابکشی باید حائز شرایطی باشند که سهولت در سپریدن پیشه را فراهم کنند و در ضمن مقاومت لازم برای بازدارندگی از گزند به اثاثیه را دارا باشند. در پیوسته مهمترین ویژگیهای محصولات زیبا بار ذکر خواهیم کرد.

مقاوم در برابر ضربه : ممکن است در پرتو جابجایی به کارتنها ضربه وارد شود، یک کارتن استاندارد اسباب کشی تا کران قابل قبولی از ضربه وارده جلوگیری میکند. محصولات ۵ لایه و ۷ لایه این کمپانی بهترین تدبیر برای یک اسباب کشی ایمن است.
قابلیت پلمب با چسب : برخی از کارتنهای موجود در بازار که حتی از کیفیت فوقانی برخوردار هستند براحتی با هر گونه چسب پهنی پلمب نمیشوند و این یک سخت اساسی است. مفتوح شدن درب کارتن ها و بدتر از آن مفتوح شدن انتهای بسته ها شدنی است مایه خسارت و حتی یک فاجعه در اسباب کشی شود. موعد به کارگیری کارتنهای این کمپانی هرگز با چنین پدیده هایی روبرو نخواهید شد!
قابلیت چاپ و نوشتن : شما باید بتوانید به آسانی با یک اتوماتیک یا ماژیک بر روی کارتن ها نکات باره نظر خویش را بنویسید. اگرچه رهنمود میشود از برچسب برای سپریدن اینکار کاربرد کنید. در ضمن قابلیت چاپ بر روی این محصولات برای بعضی دیگر از کسب و کارها زیاد مهم و حیاتی است.
انعطاف پذیری، آسان بودن سرهم کردن کارتنها، پایداری پسندیده دربرابر اختناق بار، پایداری زیاد بالا در مساوی اصطکاک از سایر ویژگیهای کارتن اسباب کشی کارتنچی طهران است.